Dabar lankosi

Dabar svetainėje 76 svečiai ir narių nėra

     Kovo devintąją gimnazijoje vyko „Pariotinės dainos“ festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimui paminėti.

     Festivalio dalyvius ir svečius sveikino gimnazijos direktorius Zenonas Gedvilas, Sidabravo parapijos Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Remigijus Jurevičius, Gimnazijos tarybos narė Audronė Beresnevičienė. Iš širdies į širdį dainos, kupinos meilės savo šaliai, gimtinei, skambėjo gimnazijoje aštuntą kartą. Gražiausias ir įsimintiniausias dainas mylimai Lietuvai dainavo 5–8 kl. ir 1g–4g kl. mokiniai. Sidabravo gimnazijoje gyvuoja graži tradicija „Gerumo spindulėlis“ nominacija. Šiemet nominantais tapo: Jurevičiūtė Ugnė (IUG „Boružiukai“), Beresnevičius Dovydas (PUG), Žegunis Titas (1 kl.), Chmelevskytė Urtė (2kl.), Velykis Gvidas (3kl.), Monkutė Gabija (4kl.), Volkovaitė Ignė (5kl.), Volkovaitė Skaistė (6kl.), Kulbytė Emilija (7kl.), Bazaraitė Greta (8kl.), Janavičius Edvardas (1g kl.), Lukoševičiūtė Akvilė (2g kl.), Marudinas Dmitrijus (3g kl.), Rulytė Žaneta (4g kl.).

     Nuoširdus ačiū muzikos mokytojui Eugenijui Janeliūnui už pagalbą mokiniams rengiantis festivaliui ir auklėtojai Emilijai Bieliūnienei paruošus festivaliui ikimokyklinio ugdymo grupės duetą Jokūbą Staškūną ir Urtę Dapkevičiūtę, mokytojams Vytautui Vaičaičiui, Tomai Matulevičienei, Dianai Masiliūnienei, Nijolei Grigienei, socialinei pedagogei Raimondai Savickienei. Visų Jūsų bendras triūsas padovanojo gimnazijos bendruomenei gražią ir prasmingą popietę.

Ligita Navickienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com