2020 m. vasario mėn. 19 d. gausus būrys jaunimo rinkosi į Sidabravo gimnazijos sporto salę, į krepšinio 3x3 varžybas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ iniciavo projektą „Pasaulinė Sniego diena – 2020“ ir pakvietė Lietuvos ugdymo įstaigas 2020 m. sausio 13–19 d. jame dalyvauti.

2019 m. balandžio 5 d. Sidabravo gimnazijos 6 klasės komanda (9 mokiniai) dalyvavo projekto „Fair Play“ finaliniame LTOK organizuotame renginyje, kuris vyko Kėdainių arenoje.

Sidabravo gimnazijos 6–7 mokiniai noriai ir entuziastingai priėmė projekto „Fair Play“ iššūkį – sukurti Kilnaus elgesio kodeksą.

Jau tapo tradicija, baigiantis kalendoriniams metams, sukviesti miestelio bendruomenę į Sidabravo gimnazijos sporto salę parungtyniauti, išbandyti jėgas tinklinio aikštelėje.

Lapkričio 29 d. Radviliškio sporto arenoje vyko „Jaunimo erdvių“ organizuotas krepšinio 3x3 turnyras, į kurį atvyko nemažas būrys žaidėjų.

Kaip ir kasmet Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokiniai prisidėjo prie Europos sporto savaitės renginio „#BEACTIVE – žaisk kvadratą” organizavimo ir pravedimo.

Vasaros atostogų metu džiaugėmės galimybe galėdami aktyviai prisidėti prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ įgyvendinimo. Net vasaros atostogų metu vykdėme projekto „Sveikata visus metus“ veiklas.

Jau ne pirmą kartą Sidabravo gimnazijos bendruomenė rinkosi į sporto salę, kad išbandytų jėgas prie teniso stalų.

Sidabravo gimnazijos mokiniai, dalyvaudami iniciatyvoje „Aktyvus rugsėjis 2017“, rugsėjo 21 d. vakarą vaikinai ir merginos rankų miklumą bandė baudų ir tritaškių konkurse. Rezultatyvūs mokinių metimai nustebino ne vieną.

Kasmet Sidabravo miestelyje didelis dėmesys yra skiriamas mokinių užimtumui vasaros atostogų metu.

Gegužės 18 d. popietę grupės „Boružiukai“ vaikai pasikvietė savo tėvelius, sesutes, brolius į grupės sporto šventę „Sportuokime visi kartu“.

Paskutinį mėnesį Gegužė 2020 Kitą mėnesį