Šiemet, kaip ir kasmet, jau septintą kartą meno ir sporto šventė vyko Alytaus rajono Butrimonių gimnazijoje.

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, kuri minima pasaulyje nuo 1950 m.

Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos 4 klasės mokiniai ne tik patys noriai dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo", kuris vyko rugsėjo 28 – spalio 23 d., bet į bendras projekto veiklas pasikvietė ir ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtinius su mokytojomis, 1, 2, 3 klasių mokytojas ir mokinius bei fizinio ugdymo ir technologijų mokytojas.

2020 m. vasario mėn. 19 d. gausus būrys jaunimo rinkosi į Sidabravo gimnazijos sporto salę, į krepšinio 3x3 varžybas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ iniciavo projektą „Pasaulinė Sniego diena – 2020“ ir pakvietė Lietuvos ugdymo įstaigas 2020 m. sausio 13–19 d. jame dalyvauti.

2019 m. balandžio 5 d. Sidabravo gimnazijos 6 klasės komanda (9 mokiniai) dalyvavo projekto „Fair Play“ finaliniame LTOK organizuotame renginyje, kuris vyko Kėdainių arenoje.

Sidabravo gimnazijos 6–7 mokiniai noriai ir entuziastingai priėmė projekto „Fair Play“ iššūkį – sukurti Kilnaus elgesio kodeksą.

Jau tapo tradicija, baigiantis kalendoriniams metams, sukviesti miestelio bendruomenę į Sidabravo gimnazijos sporto salę parungtyniauti, išbandyti jėgas tinklinio aikštelėje.

Lapkričio 29 d. Radviliškio sporto arenoje vyko „Jaunimo erdvių“ organizuotas krepšinio 3x3 turnyras, į kurį atvyko nemažas būrys žaidėjų.

Kaip ir kasmet Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokiniai prisidėjo prie Europos sporto savaitės renginio „#BEACTIVE – žaisk kvadratą” organizavimo ir pravedimo.

Vasaros atostogų metu džiaugėmės galimybe galėdami aktyviai prisidėti prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ įgyvendinimo. Net vasaros atostogų metu vykdėme projekto „Sveikata visus metus“ veiklas.

Jau ne pirmą kartą Sidabravo gimnazijos bendruomenė rinkosi į sporto salę, kad išbandytų jėgas prie teniso stalų.

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį