Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 44 svečiai ir nėra prisijungusių narių

 

Pavardė,
vardas
 Išsilavinimas  Specialybė  Mokomieji dalykai,
kvalifikacinė kategorija
Pareigos 
 Gedvilas
 Zenonas
 aukštasis  techninės
 disciplinos
 kūno kultūra VM  direktorius
 Navickienė
 Ligita
 aukštasis  anglų k.,
 prad. kl.
 anglų k. M,
 prad. k. VM
 direktoriaus pavaduotoja  ugdymui
 Savickienė
 Raimonda
aukštasis  socialinė pedagogė  socialinė pedagogė
 Antanaitienė
 Danguolė
 
 aukštasis  matematika   matematika MM  mokytoja, metodikos grupės pirmininkė
 Bieliauskaitė
 Gitana 
 aukštasis  fizika, 
 geografija
 fizika MM, 
 geografija M
 mokytoja, mokytojų tarybos sekretorė, 7 kl. auklėtoja
 
 Blužienė
 Audronė
 aukštasis  prancūzų k.  prancūzų k. MM  mokytoja, 4g kl. auklėtoja,
 metodikos grupės pirmininkė
 Daubarienė
 Violeta 
 
 aukštasis  lietuvių k.  lietuvių k. MM  mokytoja
 Gailienė
 Jūratė 
 
 aukštasis   lietuvių k.  lietuvių k. MM  mokytoja, metodikos grupės pirmininkė,
 atestacinės komisijos narė
 Gedvilienė
 Janina
 aukštasis   matematika   matematika MM, 
 ekonomika MM
 mokytoja, 2g kl. auklėtoja

 Urbaitienė
 Aiva
 

 aukštasis  anglų-
 prancūzų k.
 anglų k. M  mokytoja, būrelio vad., 5 kl. auklėtoja
 Janeliūnas
 Eugenijus 
 aukštasis   muzika, 
 religijos mokslai (krikščioniška ped.)
 muzika VM,
 tikyba VM
 mokytojas, būrelių vad.
 Janušienė
 Stasė  
 aukštasis   prancūzų k.  prancūzų k. MM  mokytoja,  1g kl. auklėtoja,
 metodikos grupės pirmininkė,  metodikos tarybos sekretorė
 Jocius
 Egidijus
 
 aukštasis   istorija   istorija VM,
 geografija VM
 mokytojas

 Larina Krištopaitė
 Daiva

 aukštasis   chemija   chemija MM,
 
 mokytoja
 Mančiauskienė
 Živilė
 aukštasis  anglų k.  anglų k. M  mokytoja, 3g kl. auklėtoja, būrelio vad.
 Lapelienė
 Svaja
 aukštasis  anglų k.  anglų k. VM  mokytoja
 Masiliūnienė 
 Diana
 aukštasis  technologijų 
 edukologija 
 technologijos VM  mokytoja, 8kl. auklėtoja, būrelio vad.
 Matulevičienė  Toma   aukštasis 

 dailė,  technologijų
 edukologija,
 etika,
 braižyba

 dailė VM,
 technologijos M,
 etika M,
 braižyba M

 mokytoja, būrelių vad.
 Masėnienė
 Vita 
 aukštasis    kūno kultūra   kūno kultūra MM,
 žmogaus sauga MM
 mokytoja, 6 kl. auklėtoja, metodikos grupės pirmininkė, būrelių vad.,
 atestacinės komisijos narė
 Silva
 Morkūnienė
 aukštasis   biologija, 
 
 biologija MM  mokytoja
 Tamošiūnienė
 Rūta
 aukštasis  mokytoja,
 spec. pedag.
 mokytoja,
 spec. pedagogas
 mokytoja, spec. pedagogė
 Čepaitienė
 Vita
 aukštasis   specialioji
 pedagogika
 logopedija   logopedė, spec. pedagogė
 Bieliūnienė
 Emilija
aukštesnysis   ikimokyklinis 
 ugdymas
 ikimokyklinis  ikimokyklinio ugdymo gr. auklėtoja
 Skubrienė
 Janina 
 aukštasis   prad. kl.  prad. kl. MM  4 kl. mokytoja
 Tamaševičiūtė
 Rita
 aukštasis   rusų k., 
 prad. kl. 
 prad. kl. MM  2 kl. mokytoja
 Žalienė
 Regina
 
 aukštasis   prad. kl.,  
 rusų k. 
 prad. kl. MM  3 kl.mokytoja, metodikos grupės pirmininkė, atestacinės komisijos sekretorė
 Ožalinskienė 
 Laima
 aukštasis  prad. kl.  prad. kl. VM  priešmokyklinio ugdymo gr. mokytoja, karjeros koordinatorė
 Šadbarienė
 Irena  
 aukštasis  prad. kl.  prad. kl. MM  1 kl. mokytoja, būrelio vad.
 Leščinskienė
 Daiva
 aukštesnysis  ikimokyklinis 
 ugdymas
 ikimokyklinis  ikimokyklinio ugdymo gr. auklėtoja, metodikos grupės pirmininkė
 Vaičaitis
 Vytautas
 aukštasis  fizika, 
 informatika
 informacinės technologijos MM  mokytojas

 

 

 

 

 

 

JEvents Calendar

Paskutinį mėnesį Spalis 2017 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com