Dabar lankosi

Dabar svetainėje 47 svečiai ir narių nėra

     Kiekvienų metų kovo 22-oji yra minima kaip Vandens diena.

     1g-4g klasių mokiniai susitiko su Vidmante Čižiene, duomenų inžiniere, carVertical atstove.

     Kovo 8 dieną IG klasės mokiniai su auklėtoja Audrone Blužiene ir karjeros specialiste Reda Bubliauskiene lankėsi Panevėžio profesinio rengimo centre.

     Sausio 17 d. Šiaulių karo prievolės skyriaus kariai Arūnas Navickis ir Osvaldas Sinušas lankėsi Sidabravo gimnazijoje.

     Gimnazijoje lankėsi Šiaulių jaunimo užimtumo skyriaus vyriausioji specialistė Živilė Budinė ir karjeros konsultantė Živilė Žostautienė.

     Gimnazijos pradinukams (lapkričio 9 diena) trečiadienio rytas labai džiugus, nes Juos aplankė policijos bičiulis Amsius ir Radviliškio rajono policijos komisariato vyresnioji inspektorė Ilona Sernovienė ir Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jūratė Beržinskienė.

     Spalio 26 d. Sidabravo gimnazijos 2g ir 4g klasių mokiniai vyko į Kunigaikščio Margirio pėstininkų ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionus.

     1g–3g klasių mokiniai birželio 15 d. lankėsi UAB Baltik vairas įmonėje ir susipažino su inžinieriaus-konstruktoriaus, šaltkalvio-surinkėjo, produkto vystymo specialisto profesijomis.

     Savo sėkmės istorijomis dalinosi Vytauto Didžiojo universiteto socialinių mokslų fakulteto studentės Akvilė Modestavičiūtė ir Agnė Misiūnaitė.

     2g ir 6 klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomo projekto „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“ veiklose, kurias organizavo Regioninių karjeros centrų karjeros specialistės Kristina Jonaitienė ir Ligita Kunkulė.

     Tai Gėrio festivalis. Jame buvo kalbama apie santarvę ir vienybę, pasirinkimo laisvę ir laisvą valią, ryžtą ir savidiscipliną, poreikius, jų subalansavimą, emocijas ir jų valdymą.

     Gegužės 6 d. Sidabravo gimnazijos šeštokai kartu su gamtos mokytoja Rūta Tamošiūniene ir klasės auklėtoja Stase Janušiene lankėsi Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio renginio centre.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Kovas 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com