Dabar lankosi

Dabar svetainėje 14 svečių ir narių nėra

dofe ženklelis

THE DUKE OF EDINBURGH'S INTERNATIONAL AWARD LIETUVA (DofE)

 

     DOFE BENDRUOMENĖS RENGINYS „ATEITIES LYDERIAI – KOKIOS ASMENINĖS SAVYBĖS IR GEBĖJIMAI BUS SVARBŪS IR KAIP DOFE GALI PADĖTI?“
2023 m. gruodžio mėn. 7 d.
     Į DofE bendruomenės renginį „Ateities lyderiai – kokios asmeninės savybės ir gebėjimai bus svarbūs ir kaip DofE gali padėti?” susirinko gausus DofE vadovų, koordinatorių ir dalyvių būrys. DofE renginio tikslas – stiprinti programos dalyvių karjeros planavimo įgūdžius, asmenines, socialines – emocines ir komunikavimo kompetencijas.
     Lektorė Andželika Rusteikienė supažindino renginio dalyvius su „Ateities darbo rinka: besikeičiančios profesijomis, gebėjimai ir įgūdžiai, kurių reikės sėkmingai karjerai“. Taip pat išklausėme įdomias ir intriguojančias DofE alumnų patirtis. Lektorius Liudas Mikalkevičius pristatė pranešimą tema „Saugesnio interneto centras: kaip naudotis internetu nesusiduriant su pavojais“ ir pasidalino naudingais patarimais, kurie pravers kuriant saugią aplinką namuose, darbe, studijose.

 

2.jpg 

4.jpg

 3.jpg

 

SUSITIKIMAS SU ALUMNE, BUVUSIA DOFE PROGRAMOS DALYVE, ELZE URBIETYTE

   DofE bronzos lygio dalyviai lapkričio 10 d. dalyvavo nuotoliniame Zoom susitikime su alumne Elze Urbietyte, kuri įdomiai ir prasmingai pristatė DofE programą, savo patirtį, jos naudą dalyviams ir organizacijai. Elzė akcentavo, kad „nereikia bijoti iššūkių, o tinkamai jiems ruoštis. Atsakingas dalyvavimas DofE programoje ir kryptingas tobulėjimas – tai raktas į sėkmę, į savo galimybių pažinimą ir ateities įprasminimą.“

Tai įkvėpė mūsų organizacijos DofE programos bronzos lygio dalyvius siekti užsibrėžtų tikslų, juos įgyvendinti ir pelnytai siekti bronzos lygio apdovanojimų. Sėkmės jiems!

1.png

 

2__kopija.png

 

RENGINYS DOFE BENDRUOMENEI „PAŽINK SAVO STIPRYBES IR IŠLAISVINK KŪRYBIŠKUMĄ”

2022 m. gruodžio mėn. 8 d.

     Sidabravo gimnazijos DofE vadovė – koordinatorė Vita M., vadovė Živilė M. ir žygio vadovė Diana M. gruodžio mėn. 8 d. dalyvavo DofE bendruomenės renginyje „Pažink savo stiprybes ir išlaisvink kūrybiškumą“, kuris vyko Vilniuje.
      Renginyje pasisėmėme vertingos patirties apie DofE programą, jos naudą organizacijai, veiklų įgyvendinimo galimybes, siekiant užsibrėžto tikslo.
Dalyvavome I ir II kūrybinėse dirbtuvėse, kur buvome supažindinti su žmogaus intelektualiniais gebėjimais, mokėmės išlaisvinti savo kūrybiškumą per savęs pažinimą ir žaisdami įvairius žaidimus.

 

dofe 2024 09 07dofe 2024 09 08

„Kūrybiškų asmenybių bruožai: tikslo turėjimas, atkaklumas siekiant savo tikslo, pasitikėjimas savimi.“

 

STENDO INFORMACIJA

Kas yra DofE?

     The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE) programa – pasaulyje pirmaujanti neformaliojo švietimo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę.

     Savęs pažinimas ir įveikti asmeniniai iššūkiai yra pagrindinis apdovanojimas, tarptautinis sertifikatas ir visame pasaulyje atpažįstamas ženklelis – šį apdovanojimą tik įprasmina.

lyvauti dofe verta

DOFE PROGRAMOS VADOVAI – KOORDINATORIAI

VitaM Masiliuniene ZivileM

Vadovų komanda:

Vadovas – koordinatorius – Vita Masėnienė
Žygio vadovas – Diana Masiliūnienė
DofE vadovas – Živilė Mančiauskienė

 

DOFE PROGRAMOS BRONZOS LYGIO DALYVIAI

d velykis d daugelaite d goriunovaite d cepauskas d monkus

Velykis Gvidas 8 kl.
Daugėlaitė Pija 1g kl.
Goriunovaitė Viskintė 1g kl.
Čepauskas Pijus 1g kl.
Matas Monkus 1g kl.

 sekmes paslaptis j
veikla j
ilgalaike

 


     DofE programa – tai neformaliojo ugdymo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę. DofE programa Lietuvoje įgyvendinama nuo 2006 metų. Programa kasmet auga: 2013 m. programoje dalyvavo apie 100 jaunų žmonių, 2017 m. – 550, o 2022 m. – jau daugiau nei 1000 jaunų žmonių. Apie 300 pedagogų ir kitose srityse dirbančių suaugusių savanorių – DofE vadovų – mentorių – stebi mokinių pasiekimus, motyvuoja juos, veda refleksijų susitikimus ir palydi jaunus žmones jų išsikeltų tobulėjimo tikslų link.

DofE programą sudaro: SAVANORYSTĖ – AKTYVI VEIKLA – ĮGŪDŽIAI – ŽYGIS.


     Šiais metais Sidabravo gimnazija taip pat pakviesta dalyvauti DofE programoje. Mokyklos mokiniai bus skatinami, motyvuojami dalyvauti DofE programoje ir prisiimti asmeninio tobulėjimo iššūkius. Jei tai įgyvendinti pasiseks, mokiniai bus apdovanoti bronzos, sidabro ar aukso ženkleliais ir diplomais.

received 1137853060460557 Screenshot 20221006 113412 Messenger

received 3232578640327566

     Su programa mokykloje dirbs mokytojai: Vita Masėnienė – vadovas – koordinatorius, Živilė Mančiauskienė –– DofE vadovas ir Diana Masiliūnienė – žygio vadovas. Mokytojai jau dalyvavo pagal tarptautinį standartą organizuojamuose kvalifikacijos tobulinimo renginiuose: įvadiniuose DofE vadovų kursuose ir žygių vadovų mokymuose, kur pasisėmė vertingų žinių apie DofE programos vykdymą ir įgyvendinimą ugdymo įstaigoje, padedant mokiniams tobulėti ir siekti užsibrėžtų asmeninių tikslų.

 


     Daugiau informacijos: https://www.dofe.lt/

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Gegužė 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com