Praturtinti mūsų gimnazijos biblioteką vertingu leidiniu „Vadovas mokyklų edukacinėms erdvėms kurti ir naudoti“ ir kortelių dėlione „Ypatinga Lietuva“ nusprendė vienuoliktoko Luko Skaros suburta  komanda kartu su mokytojais Silva Morkūniene ir Dovydu Paškausku.

Lapkričio mėnesį visame pasaulyje vyko tarptautinė iniciatyva „Globalaus švietimo savaitė 2023“. Tai informacinė socialinė kampanija, kviečianti mokyklų bendruomenes propaguoti darnų gyvenimo stilių – gilintis į 17-a Jungtinių Tautų patvirtintų darnaus vystymosi tikslų (DVT), kuriais siekiama iki 2030-ųjų panaikinti skurdą, sumažinti visokeriopą nelygybę, vartojimą bei sustabdyti klimato kaitos procesus. Šią akciją inicijuoja Šiaurės-Pietų centras prie Europos Tarybos. Organizuotomis veiklomis skatinama apmąstyti įpročius, ieškoti naujų edukacijos ir socializacijos būdų bei naudoti Globalųjį švietimą kaip įrankį permainoms įgyvendinti.

Sidabravo gimnazijos bendruomenė dalyvavo Europos atliekų mažinimo savaitės veiklose.

Lapkričio 13-17 d. gimnazijos bibliotekoje buvo minima šiaurės šalių literatūros savaitė.Ši savaitė skirta skaitymo skatinimui, garsinio skaitymo, pasakojimo tradicijos puoselėjimui ir pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra. Šių metų literatūros savaitės tema: „Kalėdos Šiaurės šalyse“.

Spalio 20–23 d. Sidabravo gimnazijoje 2-5 klasių mokiniams buvo vykdoma akcija „Kas kuprinėje gyvena?

Spalio 10 d. visame pasaulyje minima psichikos sveikatos diena.

Sidabravo gimnazijos bendruomenė kartu su Šeduvos kultūros ir amatų centro Sidabravo ir Beinoravos skyrių darbuotojais Eugenijumi J. Ir Rimu O. prisidėjo prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimo – paminėti Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną: „Niekas nežadėjo nelaimės šią tykią priešaušrio valandą.Tačiau ji jau sliūkino į tūkstančius namų, ramiai prieš dienos darbus besiilsinčių sodybų, į tūkstančius šeimų, nė nenujautusių, kad ši paskutinė nakties valanda daugeliui taps ilgesingais prisiminimais apie tai, kai visi dar buvo drauge. Niekas nė nesapnavo, kad išaušusi diena į šipulius sudaužys jų pasaulį, sutraiškys likimus, suluošins gyvenimus.“ (Bernardinai. Lt.).

Gegužės 7 d. gimnazijoje vyko akcija „Diena be kuprinės“.

Ukrainos žmonės kovoja už mūsų visų laisvę ir vertybes.

Lapkričio 14–20 dienomis visame pasaulyje minima „Globalaus švietimo savaitė“. Savaitės metu skatinama kartu kurti tvarų, taikų ir teisingą pasaulį.

Lapkričio 16 d. gimnazijoje paminėta Tarptautinė tolerancijos diena.

Lapkričio 07 d. Sidabravo kaimo bendruomenėje ir Sidabravo gimnazijoje buvo minima atšvaitų diena – „Būk matomas“, kurios metu dalinami atšvaitai.