Svetainėje lankosi 50 svečių ir nėra prisijungusių narių

INFORMACIJA  APIE LAISVAS MOKYTOJŲ DARBO VIETAS RADVILIŠKIO R. SIDABRAVO GIMNAZIJOJE

Radviliškio r. Sidabravo gimnazija skelbia atranką chemijos mokytojo pareigoms užimti

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 dienos reikalingas chemijos mokytojas
     Darbo krūvis: 0,35 etato, darbo laikas – 10 kontaktinių valandų per savaitę pagal pamokų tvarkaraštį.
     Darbo sutartis – neterminuota.
     Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas, įgyta chemijos mokytojo kvalifikacija;
• iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje, bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
• gebėjimas dirbti IKT.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo pedagoginio darbo stažo, įgytos kvalifikacinės kategorijos, nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu Nr. XIII-198, patvirtintu 2017 m. sausio 17 d.

Pretendentai pateikia šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
• asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
• išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
• gyvenimo aprašymą;
• darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir jų kopijas;
• buvusių darboviečių rekomendacijas (jei turi).

Pretendentų atranka vyks 2019 m. rugpjūčio 26 d.11.00 val.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai priimami. iki 2019 m. rugpjūčio 23 d. direktoriaus pavaduotojų kabinete adresu: Pergalės 13, Sidabravo mstl., Radviliškio r., pristatant tiesiogiai, registruotu laišku arba elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dokumentų originalus pateikti tiesiogiai teikiant dokumentus, kitu atveju – atrankos dieną.

Iškilus neaiškumams informacija teikiama telefonu: 8 422 47711

Radviliškio r. Sidabravo gimnazija skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms užimti

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 dienos reikalingas ikimokyklinio ugdymo pedagogas.

Darbo krūvis: 1 etatas, darbo laikas – 36 val. per savaitę pagal patvirtintą darbo grafiką, iš jų 33 val. tiesioginiam darbui su vaikais ir 3 valandos pasiruošti veiklai, renginiams, metodinei veiklai.

Darbo sutartis – neterminuota.

Reikalavimai:

• aukštasis arba aukštesnysis (specialusis vidurinis, įgytas iki 1995 metų) išsilavinimas, baigta viena iš mokytojų rengimo ikimokyklinėms įstaigoms arba edukologijos studijų krypties programų, auklėtojo kvalifikacija;
• puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinio amžiaus vaikais;
• gebėjimas dirbti IKT.

Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo pedagoginio darbo stažo, įgytos kvalifikacinės kategorijos, nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu Nr. XIII-198, patvirtintu 2017 m. sausio 17 d.

Pretendentai pateikia šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
• asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
• išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
• gyvenimo aprašymą;
• darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir jų kopijas;
• buvusių darboviečių rekomendacijas (jei turi).

Pretendentų atranka vyks 2019 m. rugpjūčio 26 d.10.00 val.

Iškilus neaiškumams informacija teikiama telefonu: 8 422 47711

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2019 Kitą mėnesį