Dabar lankosi

Dabar svetainėje 210 svečių ir narių nėra

     Sidabravo gimnazijos mokiniai vykdė vasaros stovyklos projektą „Kuo būsiu užaugęs“.

     Pagrindinis tikslas: Plėtoti ugdytinių pažinimo kompetenciją, palaikant ir skatinant vaiko domėjimąsi įvairiomis profesijomis, padėti suvokti profesinės veiklos naudą ir reikalingumą. Suteikti žinių apie konkrečias profesijas, įvairų darbą.

     Tikslas – supažindinti vaikus su įvairiomis profesijomis, paaiškinti, kokių asmeninių savybių reikalauja vienos ar kitos profesijos atstovų atliekamas darbas.

     Uždaviniai:

  • Skatinti domėtis žmogaus veikla, profesijomis.
  • Kaupti ir sisteminti informaciją apie įvairias profesijas.
  • Patirti pažinimo džiaugsmą.
  • Lavinti vaikų fantaziją, kūrybiškumą, saviraišką.

     Stovykla vyko 6 dienas, nuo 2018-06-01 iki 2018-06-08.

vs2018 1d

     Pirmąją stovyklavimo dieną iškėlėm stovyklautojų vėliavą, vaikai pasakojo apie tėvelių profesijas, kuo norėtu būti užaugę, smagiai su Sidabravo kultūros centro darbuotojais paminėjome Birželio- 1ąją Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

     Antrąją dieną žygiavome pėsčiomis į ūkininko A. Stalionio ūkį. Ūkyje apžiūrėjome danielius ir galvijus. Vaikai stebėjo juos ir klausėsi ūkininko pasakojimų apie gyvulių priežiūrą. Plenero metu vaikai piešė tai kas jiems labiausiai patiko.

vs2018 3d

     Trečiąją stovyklos dieną stovyklautojai vyko į Sidabravo ŽŪB, kur vaikai apžiūrėjo šiuolaikines ir modernizuotas gyvulių fermas.

vs2018 4d

     Ketvirtąją stovyklos dieną vykome į Šeduvos technologijų ir verslo mokyklos žirgyną. Čia vaikai susipažino su žirgininkystės verslo organizatoriaus specialybe, jodinėjo poni arkliukais, stebėjo žirgų dresavimo pamoką. Taip pat buvome nuvykę į Šeduvos aerodromą susipažinti su lakūno profesija.

vs2018 5d
vs2018 5d 2

     Penktąją stovyklos dieną vaikai susipažino su virėjo ir keramiko profesijomis. Vaikai turėjo galimybę patys gaminti nesudėtingus patiekalus: karštus sumuštinius. Dailės mokytoja T. Matulevičienė supažindino su molio savybėmis, žiūrėjome filmuotą medžiagą apie keramiko profesiją, vyko praktiniai užsiėmimai su moliu.

     Stovyklos „Šypsena“ šeštoji veiklos diena buvo skirta aplankyti Panevėžio raj. Pašilių stumbrynui ir stovyklos uždarymui.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com