Dabar lankosi

Dabar svetainėje 247 svečiai ir narių nėra

     Birželio mėn. 21 d. gausus mokinių ir mokytojų būrys rinkosi į netradicines orientavimosi varžybas.

     Pasitelkę protą, loginį mąstymą ir sumanumą mokinių komandos turėjo ne tik rasti 8 žemėlapyje pažymėtus punktus, bet ir atlikti 8 įdomias skirtingų dalykų užduotis: rasti 10 paveikslėlių skirtumų, sudėlioti 6 dėliones, išspręsti matematikos uždavinius, atlikti lietuvių kalbos, biologijos užduotis, iš pateiktų paveikslėlių atpažinti užkoduotą objektą ar daiktą, žinoti Lietuvos švenčių datas, atpažinti ir įvardinti 7 pasaulio kultūrinius ar istorinius objektus. Punktuose komandų laukė dalykų mokytojai: prancūzų kalbos mokytoja Stasė J., technologijų mokytoja Diana M., matematikos mokytoja Danguolė A., lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ina B., gamtos ir žmogaus, biologijos mokytoja Rūta T., mokytojo padėjėja Rita Ž., anglų kalbos mokytojos Živilė M. ir Aiva U.

     Orientavimosi varžybų „Įdomioji užduočių dėlionė“ rezultatai:

  •  2g kl. mokiniai – Lukas S. ir Lukas Č. – 69 taškai;
  •  7 kl. mokiniai – Matas J., Tomas Č. ir Oleksandr F. – 63 taškai;
  •  7 kl. mokinės – Klaudija V., Ugnė K. ir Urtė Ch. ir 6 kl. mokinė Kamilė P. – 62 taškai;
  •  2g kl. mokiniai – Skirmantas G., Armandas L., Ignė V. ir Saulė S. – 61 taškas;
  •  6 kl. mergaitės – Vaida J., Ieva B., Melita M. ir Austėja B. – 59 taškai;
  •  5 kl. mokiniai – Edita B., Gustė A. ir Pijus K. – 57 taškai;
  •  8 kl. mokinys – Gvidas V. – 47 taškai;
  •  7 kl. mokiniai – Airidas D., Mykolas M., Pijus S., Benas A. ir Girėnas K. – 46 taškai;
  •  5 kl mokiniai – Renata L., Monika N., Laura M., Jonas K. ir 6 kl. mokinė Viltė K. – 46 taškai;
  •  7 kl. mokiniai – Kevinas D. ir Airis P. – 44 taškai.

     Užduotis varžyboms padėjo paruošti fizikos, geografijos ir chemijos mokytoja Gitana B., o orientavimosi varžybų veiksmus koordinavo fizinio ugdymo ir žmogaus saugos mokytoja Vita M. Mokiniai, atlikę įvairias užduotis, turėjo galimybę įsivertinti savo žinias, įgūdžius ir gebėjimus, kas juos paskatins dar labiau ateityje domėtis ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio istorija, kultūra, gyvenimo naujovėmis bei aktualijomis.

     Sėkmės visiems, visur ir visada!

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Spalis 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com