Dabar lankosi

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

     Kovo 2 d. Sidabravo gimnazijos Mokinių Taryba organizavo Lietuvos moksleivių sąjungos inicijuotos programos „Emocija+“ diskusiją.

     Joje dalyvavo keturi Mokinių Tarybos nariai, Sidabravo gimnazijos direktorius Zenonas Gedvilas, pavaduotoja ugdymui Stefa Jakaitienė ir šeši dalykų mokytojai. Mokinių tarybos pirmininkė Gabija Ruseckaitė pristatė programą „Emociją+“ ir pakvietė visus aktyviai dalyvauti, išsakyti savo nuomonę apie mokykloje vyraujantį mikroklimatą, apie bendruomenės narių bendravimą ir bendradarbiavimą įvairiose veiklose, kas sekasi ir ką turėtumėme tobulinti, siekdami išlaikyti gerus tarpusavio santykius.

     Išklausę visų dalyvių pasisakymus pasidžiaugėme, kad Sidabravo gimnazijos bendruomenės nariai geba tolerantiškai bendrauti, spręsti iškilusias problemas, aktyviai dalyvauti įvairiose bendruomenės šventėse, sportinėse veiklose ir susitelkti bendram tikslui. Visi pritarė, kad elgesio problemų ar mokymosi sunkumų turintiems mokiniams pagalbos ranką pirmiausia turėtų ištiesti gimnazijos, klasės mokiniai, draugai. Patys būdami geri mokiniai, kultūringi, rodysime pavyzdį ir taip padėsime šalia esantiems. Svarbiausia jausti atsakomybę už šalia esantį žmogų. Diskutavę pripažino, kad tik pozityvios emocijos, vidinė motyvacija, tinkamai ir laiku išsakyta nuomonė gerina bendruomenės narių tarpusavio santykius ir padeda mokiniams bręsti kaip asmenybėms. Matematikos mokytoja Janina Gedvilienė pabrėžė, kad Sidabravo gimnazijoje būtina skatinti mokinių lyderystę, mokyti juos prisiimti atsakomybę už sėkmes bei nesėkmes ir būti pavyzdžiu kitiems įvairiose veiklose. Tokių mokinių yra, tik reikia juos padrąsinti ir įkvėpti prasmingam darbui – padėti šalia esantiems ir pakylėti juos į aukštesnį bendravimo lygį. Administracijos ir mokytojų išsakyta nuomonė apie bendruomenės narių tarpusavio santykių svarbumą, kiekvieno prisidėjimą privertė susimąstyti ir kritiškai vertinti savo elgesį. Suvokėme, kad reikia daugiau kalbėtis, bendrauti, ieškoti iškilusių problemų sprendimo kelių ir būdų. Tai nuteikė mus, mokinius, optimistiškai.

 170302 emoc 01
170302 emoc 04170302 emoc 02
170302 emoc 03

Sidabravo gimnazijos Mokinių Tarybos pirmininkė Gabija Ruseckaitė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com