Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 86 svečiai ir nėra prisijungusių narių

     Sausio 22 dieną per 6 pamoką Sidabravo gimnazijos 5 klasės mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja Aida Šereivienė geros nuotaikos  rinkosi į netradicinę lietuvių kalbos pamoką – konkursą „Meninis kūrinio skaitymas 5 klasėje“, vykusią bibliotekoje.

      Mokiniai raiškai skaitė žinomų autorių eiles ir prozos kūrinių ištraukas. Susirinkusius penktokus pasveikino mokytoja ir 3g klasės mokinys Emilis Bieliūnas Justino Marcinkevičiaus eilėmis. Dalyvavusieji mokiniai buvo pasiruošę. Ir penktokai, ir vertinimo komisija, kurią sudarė kompetetingos narės (bibliotekininkė Aušra, klasės auklėtoja Aiva, direktoriaus pavaduotoja Ligita), įdėmiai klausė skaitovų, nes po konkurso turėjo išaiškėti, kas geriausiai atitiko meninio skaitymo vertinimo kriterijus ir užėmė prizines vietas. Kol vertinimo komisija tarėsi, mokiniai ir mokytoja išsiaiškino klasės draugų simpatijas skaitovams.

     Komisija paskelbė nugalėtojus: I vietą užėmė – Darija Bazaraitė, II vietą –  Viktorija Bacevičiūtė, III  vietą – Armandas Liulys ir Ignė Volkovaitė.

180122 liet netr pam

     Nugalėtojams įteiktos  Sidabravo gimnazijos padėkos, gimnazijos atminimo dovanėlės (knygos) ir mokytojos įvertinimas dešimtuku. Pamokos pabaigoje mokytoja akcentavo, kad kalba labai svarbi tiek tautos, tiek atskiro žmogaus gyvenime. Mes privalome ją mylėti, saugoti ir ginti. Kalbos gyvenimas panašus į žmogaus: kalba gyva, kol skamba mūsų lūpose, ji džiaugiasi, kai ją globojame. Po konkurso bibliotekininkė pakvietė daugiau apsilankyti bibliotekoje ir dažniau organizuoti joje netradicines pamokas.

Lietuvių kalbos mokytoja Aida Šereivienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Vasaris 2019 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com