Turistinis žygis – tai puikus kiekvieno iš mūsų savirealizacijos būdas gamtoje.

Fiziškai aktyvi veikla gamtoje – žygiuojant pėsčiomis ar važiuojant dviračiais – patikrina mūsų ištvermę, gebėjimą planuoti laiką, tinkamai pasirinkti maršrutą, o taip pat įvertina ir mūsų santykius su kitais bendraminčiais. Gamta – tai ta vieta, kurioje būti gera, kuri suburia žmones bendrai veiklai, pakelia nuotaiką, sužadina teigiamas emocijas.

Organizatoriai, planuodami birželio mėn. 19 d. Sidabravo gimnazijos bendruomenės turistinį žygį dviračiais ir pėsčiomis, iš anksto suplanavo maršrutus ir veiklas, kurias turėjome įgyvendinti pasiekus galutinę žygio vietą. Apsistojome gražioje ir įspūdingoje Kiršino užtvankos poilsiavietėje „Prie Vytės tiltelio“, kur šalia teka Kiršino upė, jos bangose maudosi laukinių ančių ir gulbių šeimynėlės. Natūralus gamtos grožis, tvarkinga aplinka ir galimybė ne tik iškylauti, bet ir mėgautis vandens malonumais, visus mus nuteikė pozityviai.

Mokiniai gražiai ir draugiškai žaidė tinklinį, petankę, šaškėmis, slėpynių, vaišinosi mokytojų ir savo atsineštais užkandžiais bei mokyklos valgyklos darbuotojų išvirta koše. Smagiai pasibuvę, pasportavę ir pasimaudę, kas dviračiais, kas pėsčiomis, patraukėme atgal. Dienos veiklos užskaitytos – PUIKIAI!

Paskutinį mėnesį Balandis 2024 Kitą mėnesį