Kovo mėn. 6 d. Sidabravo gimnazijos 7 ir 1g klasių mokiniai vyko į Radviliškio sporto areną dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse smiginio varžybose. Merginų grupėje I vietą iškovojo Sidabravo gimnazijos komanda, II vietą –  Vaižganto progimnazijos komanda, III vietą – Šeduvos gimnazijos komanda.

Sidabravo gimnazijos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo Radviliškio rajono kaimo vietovių, bendrojo ugdymo mokyklų rajoninėse varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Sveikiname rinktinę, iškovojusią II-ąją vietą!

Vasario 16 d. Sidabravo gimnazijos 1g, 2g ir 3g kl. mokiniai Surviliškyje (Kėdainių rajonas) dalyvavo bendruomeniniame tinklinio turnyre, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Gražiu, technišku žaidimu ir garbingai rungtyniaudami mokiniai prisidėjo prie svarbios Lietuvai datos – Vasario 16-osios paminėjimo. Už dalyvavimą šventiniame tinklinio turnyre dėkojame Eitvydui, Danieliui, Andrėjui, Orestui, Nagliui ir buvusiai mokinei Gabijai, kurie visi atstovavo Sidabravo komandą!

Širvintų sporto centre 2024 m. vasario mėn. 9 d. Sidabravo gimnazijos stalo teniso merginų ir vaikinų komandos dalyvavo LMŽ bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, zoninėse stalo teniso varžybose.

2024 m. sausio mėn. 19 d. Sidabravo gimnazijos 7-8 klasių merginos dalyvavo LMŽ kaimiškųjų vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gim. 2008 ir jaunesnių, zoninėse krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyko  Raseinių sporto arenoje.

2024 m. sausio mėn. 17 d. Sidabravo gimnazijos sporto salėje vyko Radviliškio rajono kaimiškųjų vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, tinklinio varžybos merginų ir vaikinų grupėse.

2024 m. sausio mėn. 10 d. Sidabravo gimnazijos sporto salėje vyko Radviliškio rajono kaimiškųjų vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gim. 2008 ir jaunesnių, krepšinio 3x3 varžybos vaikinų grupėje. Mūsų mokyklos krepšinio komandai atstovavo 1g klasės mokiniai.

Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos mokiniai lapkričio mėnesio 27 dieną vyko į Kauno Žalgirio areną ir stebėjo krepšinio varžybas „Žalgiris“ – „Neptūnas“. Renginyje mokiniai entuziastingai palaikė būtent Žalgirio krepšinio komandą, bet džiaugėsi ir svečių iš Klaipėdos „Neptūno“ gražiu žaidimu.

Lapkričio mėn. 23 d. į Sidabravo gimnazijos sporto salę, dalyvauti Radviliškio rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 kl. mokinių kvadrato varžybose, atvyko Baisogalos mergaičių ir berniukų komandos, Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos berniukų komanda. Prie gausaus varžovų būrio prisijungė ir Sidabravo gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

Sidabravo gimnazijos 5-6 kl. berniukų komanda lapkričio mėn. 16 d. dalyvavo Radviliškio rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Radviliškio rajono Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos sporto salėje.