Vaiko mitybos įpročiai pradeda formuotis dar ankstyvoje vaikystėje. Būtent šiuo metu itin svarbu  aiškintis vaikų mitybos tikslus, kad sveikatai palanki mityba taptų jų gyvenimo būdo dalimi.

KAM SKIRTA?
Suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų.

Plačiau galite skaityti : 6 NEMOKAMOS PSICHOLOGO KONSULTACIJOS

Rugsėjo mėn. 29 dieną Sidabravo gimnazijos bendruomenė rinkosi į aktų salę, į sveikatingumo renginį „Pažink savo širdį“, Pasaulinei širdies dienai paminėti.

Turistinis žygis – tai puikus kiekvieno iš mūsų savirealizacijos būdas gamtoje.

Kovo 9 dieną Sidabravo gimnazijoje lankėsi lektorius A. Šabajevas.

Košių įvairovė šiais laikas stebiną ne vieną, tačiau svarbu žinoti, kiekvienų kruopų, iš kurių verdama košė, naudą ir savybes.

Baigiantis mokslo metams, birželio mėn. 22 d., didžiausio susidomėjimo Sidabravo gimnazijoje sulaukė sportinės saviraiškos diena.

Programa „Gyvai“ yra mokyklinė tabako, alkoholio ir narkotikų prevencijos programa, skirta 12-14 metų paaugliams.

Trauma arba sužalojimas – tai ūmus, stiprus mechaninis, cheminis, terminis, elektros ar jonizuojančios radiacijos poveikis žmogaus kūnui, kuris viršija žmogaus tolerancijos slenkstį.