Dabar lankosi

Dabar svetainėje 138 svečiai ir narių nėra

     Vasario mėnesį virtualią „EKO popietę“ organizavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojos Salvinija Vaičiūnienė, Grita Dumskienė, Rasa Jasiulienė ir Milda Matonienė.

     „Sužinok – pasidaryk – pasidalink“, – taip nuotolinio renginio organizatoriai kvietė neabejingus ekologijai mokinius, jų tėvelius ir mokytojus į popietę iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Radviliškio, Kauno, Kelmės, Šeduvos, Grinkiškio, Šiaulėnų ir Sidabravo.

     Popietės metu buvo išsamiai nagrinėtos ir analizuotos ekologinės problemos bei jų pasekmės planetai Žemei. Renginio dalyviai ne tik pasitikrino ekologijos žinias, bet ir prisiminė kaip taisyklingai dėvėti vienkartinę veido kaukę, o ją panaudojus tinkamai išmesti.

1 sidabravas eko popiete mj

     Viktorinoje „Renkuosi EKO“ mūsų gimnazijos mokinė Evita Tamošiūnaitė sėkmingai aplenkė visus dalyvius ir iškovojo pirmąją vietą respublikiniame renginyje!

2 sidabravas eko popiete mj

     Popietėje Sidabravo gimnaziją atstovavo septintos ir devintos klasių mokiniai kartu su tėveliais. Renginio metu visi dalyviai turėjo galimybę mokytis siūti draugiškesnę aplinkai kaukę iš naudotos tekstilės. Drąsiai, greitai ir tiksliai šią organizatorių pateiktą užduotį atliko devintos klasės mokinė Arūnė Jaraminaitė kartu su savo mama. Pateiktų nuotraukų koliaže galima įžvelgti, kaip dukra su mama nuoširdžiai džiaugiasi jų pačių siūta kauke!

    „Renginys buvo įdomus, naudingas pateiktomis žiniomis ir praktiniais mokymais“, – tai vienas iš daugelio mūsų įstaigos bendruomenės atstovų atsiliepimų, nuostabios popietės sumanytojams.

3 sidabravas eko popiete mj

     „Neužmirškit pasidalinti savo žiniomis su kitais! Skleiskit ekologiško gyvenimo žinias!“, – popietės pabaigoje ragino organizatoriai. Todėl mes džiaugsmingai dalinamės šia informacija su Jumis!

Silva Morkūnienė,
Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Gegužė 2021 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 17 1 2
week 18 3 4 5 6 7 8 9
week 19 10 11 12 13 14 15 16
week 20 17 18 19 20 21 22 23
week 21 24 25 26 27 28 29 30
week 22 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com