Pasaulinė sveikatos organizacija kasmet balandžio 7 dieną mini Pasaulinę sveikatos dieną. Todėl Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras kasmet balandžio mėnesį organizuoja bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konferenciją jaunimui ir visuomenei aktualiomis sveikatos temomis.

     Mūsų gimnazijos mokiniai Akvilė Modestavičiutė ir Lukas Žilinskas (1g klasė) bei Liveta Laginauskaitė ir Samanta Skrupskelytė (2g klasė) pristatė pranešimus tema „Kaip galiu padėti sau ir artimui“.

170420 1 170420 2

     Akvilė ir Lukas pranešime teigė, kad „žmogus – tai siela, turinti kūną“, todėl norint padėti sau ir artimui, būtina siekti, kad „kūnas taptų įrankiu sielai ugdyti“ (Aristotelis). Sidabravo gimnazijos mokiniams pasiruošti konferencijai padėjo kūno kultūros ir žmogaus saugos mokytoja Vita Masėnienė, anglų kalbos mokytoja Živilė Mančiauskienė ir sveikatos priežiūros specialistė Vaiva Kaklauskienė. Mokinių pristatyti pranešimai buvo įdomūs, išsamūs ir atsakė į daugelį klausimų, kaip mes kiekvienas galime padėti sau ir artimui kritinėse situacijose.

     Konferencijos pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės.

     Stiprus žmogus – stipri asmenybė, galinti padėti sau ir artimui, kurianti savo šalies, globalaus pasaulio istoriją ir gebanti spręsti iškilusias problemas kintančioje šiuolaikinėje visuomenėje!

Kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė