STUDFESTAS – didžiausias Lietuvoje karjeros festivalis mokiniams.

Europos profesinių gebėjimų savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, kuria siekiama, kad profesinis rengimas ir mokymas (PRM), padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis.

Balandžio 20 d. į mūsų gimnaziją atvyko buvęs mokytojos Tomos Matulevičienės auklėtinis Deimantas Domkus.

Į šį ir kitus panašaus pobūdžio klausimus vasario 8 d. 2–4g kl. mokiniams buvo atsakyta susitikime su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. seržantais Vytautu Juknevičiumi ir Dariumi Pilecku.

Sausio 10 d. 4g kl. mokiniai su auklėtoja A. Blužiene dalyvavo karjeros renginyje „Studijos-2“, kurį organizavo Lizdeikos gimnazija.

Lapkričio 22 d. mūsų gimnazijos 2–4g kl. mokiniai vyko į Šeduvos TVMS, į renginį „Atrask savo talentą 2017“.

Lapkričio 9 d. 1g–4g kl. mokiniai ir jų auklėtojos klausėsi AB Vakarų laivų gamyklos karjeros koordinatorės Benjaminos Plauškienės paskaitos.

Spalio 27 d. 4g kl. mokiniai kartu su auklėtoja A. Blužiene vyko į Radviliškio miesto kultūros centrą, į renginį „Mano verslas–misija (ne)ĮMANOMA“.

Gegužės 17 d. mūsų gimnazijos aktyviausi 1-3 g klasių vaikinai dalyvavo renginyje „Būk. Atrask. Pasirink“.

Balandžio 24 d. 3g klasės mokiniai su auklėtoja Audrone Blužiene vyko į Šiaulių valstybinę kolegiją.

Sausio 27 d. gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai sulaukė svečių iš Vilniaus. Buvę gimnazistai, Julius Štarolis ir Rokas Žalys, sutiko papasakoti apie Vilniaus kolegiją, kurioje abu mokosi.

Spalio 26 d. 2g ir 4g kl. mokiniai klausėsi VŠĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūros karjeros konsultantės Dianos Armalienės paskaitos, kaip pažinti save, nesuklysti, renkantis profesiją, kur rasti reikiamos informacijos.

Paskutinį mėnesį Liepa 2020 Kitą mėnesį
week 27 1 2 3 4 5