Dabar lankosi

Dabar svetainėje 106 svečiai ir narių nėra

     Spalio 15 d. Sidabravo bažnyčioje 12 val. prasidėjo Šv. Mišios už amžinos atminties kunigą Pranciškų Masilionį SJ. (1902–1980). Šv. Mišias aukojo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

pmasilion 161015 1

     Pamokslą sakė Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius SJ. Peržvelgęs kun. Pranciškaus Masilionio kunigystės kelią, arkivyskupas išryškino jo pamaldumą.

pmasilion 161015 4

     Po Šv. Mišių prie kapo gimnazijos pirmokai Akvilė ir Lukas deklamavo eiles, padėjo gėlių. Minėjimas tęsėsi mūsų gimnazijos salėje. Čia 5 – 8, 1g – 4g klasių mokiniai visus nudžiugino literatūrine – muzikine kompozicija „Radau bičiulį...“, kurią parengė lietuvių kalbos mokytoja Violeta Daubarienė ir muzikos ir tikybos mokytojas Eugenijus Janeliūnas.

pmasilion 161015 5

     „Negalime daryti stebuklų? Darykime gerumo stebuklus. <...> Gerumas gydo žaizdas, teikia naujos vilties, įžiebia gražiausius troškimus...“ – sakė kunigas Pranciškus Masilionis SJ. Taigi gerumas skleidžiasi ir mūsų gimnazijoje. 1 g klasės mokiniai pristatė gimnazijos gerus darbus, kuriuose tikėjimas ir gyvenimas susivienija.

pmasilion 161015 6


     Pabaigoje kalbėjo vysk. Jonas Kauneckas, primindamas: „Jūs, mielas jaunime, ir visi čia susirinkusieji radote Jėzų ne tik kaip geriausią Bičiulį, nes Jėzus sako: “Kas vykdo mano Dangiškojo Tėvo valią, man yra ir brolis, ir sesuo.“ Taigi, mes visi esame Jėzaus broliai ir seserys“.

pmasilion 161015 7

     Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis visiems padėkojo. Ypač Ekscelencija dėkojo jaunimui, kuris visada kartu eina piligriminiame žygyje. Visiems ganytojas priminė kun. Pranciškaus žodžius, jog žmogui “žemėj nieko nebereikia”. „Ši mintis labai giliai susilieja su Šv. Jėzaus Teresės mintimi, jog “vien Dievo gana”, – teigė Šiaulių vyskupas.
     Iš mokyklos visi džiugiomis širdimis ir pakylėti susibūrė mokyklos valgykloje, kur vaišinosi cepelinais ir karšta arbata.
     Šiaulių vyskupas teigė esantis labai dėkingas vietos klebonui kun. Remigijui Jurevičiui, gimnazijos direktoriui, visiems organizatoriams ir atlikėjams, o ypač mielajam jaunimui, kuris gyvena tikėjimo dvasia ir drąsiai eina Dievo ir meilės keliu.
Rudens diena buvo graži – nušviesta iš anapus...

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com