Dabar lankosi

Dabar svetainėje 210 svečių ir narių nėra

Išvaikščiojome vasaros pievas, išbraidžiojome gaiviuosius upelius ir sutvirtėję, ištroškę žinių, pasiilgę mokytojų, draugų, saulės nubučiuoti sugrįžome į gimnaziją.

rugs 1 16 01

rugs 1 16 03

rugs 1 16 08

     Pirmiausia sugužėjome į savo klases, susitikome su savo auklėtojomis, mokytojais. Po pirmosios pamokos Rugsėjo 1-osios skambutis pakvietė visus į Sidabravo Švč. Trejybės bažnyčią. Aidint skambučiui, mokytojų ir moksleivių šventinė eisena nusidriekė per Sidabravo miestelį. Jos priekyje plazdėjo Lietuvos, miestelio ir gimnazijos vėliavos, o už jų žingsniavo nedrąsūs pirmokai, vedini mūsų abiturientų. Stabtelėjome prie koplytstulpio „Išėjusiems ir negrįžusiems“, uždegėme žvakutes, padėjome gėlių.

rugs 1 16 07

     Pasibaigus Šv. Mišioms, visi susirinkome Sidabravo pramogų centro „Gyvasis sidabras“ salėje. Joje vyko iškilmingas Rugsėjo 1-osios minėjimas. Kai sugiedojome Tautišką giesmę ir tylos minute pagerbėme Anapilin išėjusius mokyklos bendruomenės narius, gimnazijos direktorius Zenonas Gedvilas paskelbė mokslo metų pradžią. Džiugu, jog į šventę atvyko būrys svečių: Radviliškio Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Gaubis, Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas, Sidabravo Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Remigijus Jurevičius, kooperatyvo „Dobilas“ vadovas Gintaras Žilėnas, ūkininkas Kazimieras Masilionis, Beinoravos bendruomenės pirmininkas Jonas Vilčiauskas, kultūros namų specialistė ir Sidabravo seniūnaitė Daiva Staškūnienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Audronė Beresnevičienė. Jie visi mus pasveikino Mokslo ir žinių šventės proga ir palinkėjo sėkmingų mokslo metų.

rugs 1 16 32

     Įprasta, kad mokykla yra susitikimų ir išsiskyrimų vieta. Į kitą gyvenimo upę išplaukė trys mūsų gimnazijos mokytojai: Audronė Jokūbauskienė, Regina Lukošienė ir Regina Grybova. Joms buvo padėkota už paaukotus gyvenimo metus mokyklai ir mokiniams ir iškilmingai atsisveikinta.

rugs 1 16 25

     Už pagalbą ir paramą buvo padėkota Kazimierui Masilioniui, Gintarui Žilėnui ir klebonui Remigijui Jurevičiui.

     Mažųjų pirmokėlių ir abiturientų paruoštos programos paįvairino mūsų šventę. Ypatingai džiaugėsi mažieji pirmokiukai, gavę pirmokų pasus iš gimnazijos direktoriaus Zenono Gedvilo rankų. Šventės pabaigoje gimnazijos trečiokai pasveikino mokytojus ir svečius rudeninių kardelių žiedais.

      Dėkojame savo auklėtojai, lietuvių kalbos mokytojai Jūratei, dailės mokytojai Tomai ir muzikos mokytojui Eugenijui, padėjusiems parengti tokią šaunią šventę.

Ant rudenėjančio dangaus pripieškim saulės spindulių,
Kad neliūdintų žmogaus rugsėjo žingsniai
Ir tikėkim -
Dienų spalvotame fone bus gera plaukt rudens upe.

     Sėkmingų Jums mokslo metų!

Šventės akimirkos galerijoje.

Gimnazijos trečiokai

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com