Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 137 svečiai ir nėra prisijungusių narių

     Gruodžio 15 dieną Sidabravo gimnazijoje seniūnijos daugiavaikių šeimų vaikus ir jų tėvelius sukvietė Kalėdų senelis.

     Kalėdinį stebuklą daugiau nei penkiasdešimčiai vaikų iš gausių šeimų dovanojo Šeimos labdaros ir paramos fondas. Visus sužavėjo šventiškai mokytojos Dianos Masiliūnienės išpuošta Sidabravo gimnazija.

     Šventės pradžioje, po Sidabravo seniūno ir atvykusių svečių sveikinimo, pasirodė labiausiai laukiamas šventinio vakaro svečias – Kalėdų Senelis. Šventėje koncertavo ir gerą nuotaiką palaikė muzikos mokytojo Eugenijaus Janeliūno vadovaujamas gimnazijos moksleivių vokalinis ansamblis. Šventinei programėlei gimnazijos mergaites paruošė Nijolė Grigienė. Sidabravo kultūros centro šokėjų atliktas šokis visiems dovanojo gerą nuotaiką.

     Šeimos džiaugės gautomis kalėdinėmis dovanomis. Visi norintieji galėjo nusifotografuoti su Kalėdų Seneliu.

Socialinė pedagogė R. Savickienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Vasaris 2019 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com