Sausio mėn. 18 d. Sidabravo gimnazijos sporto salėje vyko LMŽ Radviliškio rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 2006 m. ir jaunesnių, tinklinio varžybos.

Išbandyti jėgas tinklinio aikštelėje susitiko Šiaulėnų Marcelino Šikšnio, Grinkiškio Jono Poderio ir Sidabravo gimnazijų merginų ir vaikinų komandos.

20230118 095119

20230118 100223

Sidabravo gimnazijos merginų ir vaikinų komandos žaidimo metu pasižymėjo žaidybine drausme, išsiskyrė individualia technika, komandiniais taktikos veiksmais ir todėl pelnytai tapo I vietos nugalėtojais. II vietas iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos merginų ir vaikinų komandos, o III vietas laimėjo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos merginų ir vaikinų komandos.

20230118 121012g

Dėkojame Radviliškio sporto centrui už apdovanojimus: diplomus, medalius ir taures, kurie buvo įteikti komandų žaidėjams. Taip pat dėkojame visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Vaivai Kaklauskienei už visokeriopą pagalbą ir rūpestį varžybų metu, nuolatiniams teisėjams – tinklininkui Pauliui B. iš Surviliškio miestelio ir 4g kl. mokiniui Aironui Jelinskui. Taip pat dėkojame 4g kl. mokiniui Tomui Vilaikiui už Sidabravo gimnazijos tinklininkų palaikymą ir pagalbą varžybų metu.

Mūsų gimnazijos tinklininkams linkime sportinės sėkmės zoninėse tinklinio varžybose, kurios vyks Joniškio rajone jau sausio mėn. 20 d., penktadienį.