Dabar lankosi

Dabar svetainėje 225 svečiai ir narių nėra

     Vasaros atostogų metu džiaugėmės galimybe galėdami aktyviai prisidėti prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ įgyvendinimo. Net vasaros atostogų metu vykdėme projekto „Sveikata visus metus“ veiklas.

     Sidabravo gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda turėjo priimti ir įgyvendinti kiekvieno mėnesio iššūkį: birželio - „Geriausi vaistai – grynas oras, šaltas vanduo...“, liepos - „Vaistažolių takeliais į sveikatos kelią“, rugpjūčio – „Dykinėjimas ir tuščias laiko leidimas yra ligos priežastis...“. Mokiniai aktyviai ir kūrybiškai įsitraukė į veiklų įgyvendinimą, patirdami ne tik fizinio aktyvumo, bet ir gamtos pažinimo džiaugsmą: pramogavome gryname ore, džiaugėmės vandens teikiamais malonumais, rinkome vaistažoles, džiovinome ir net pasiuvome vaistažolių pagalvėlę „Ramaus miego“. Mokinius skatinome rūpintis savo sveikata, tausoti ją, gebėti planuoti laisvalaikį, ugdyti kūrybines ir fizines veiklas.

     Organizavome žygį Kiršino upės vaga. Grožėjomės ramiai tekančiu Kiršino upės vandeniu, plaukiojančia gulbių šeimynėle, gražia gamta... 8 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Diana Masiliūniene dalyvavo išvykoje Dubysos upe, kurioje plaukė baidarėmis. Džiaugėmės visi tarpusavio bendravimu, turiningai praleistu laisvalaikiu, galimybe būti fiziškai aktyviais. Poilsiavietėje prie Kiršino užtvankos pramogavome, žaidėme paplūdimio tinklinį, slėpynių, minėme mįsles apie gamtą, žaidėme žaidimą „Pabaik mintį“, ieškojome paslėpto lobio...

2018m atverk duris vasarai 1
2018m atverk duris vasarai 22018m atverk duris vasarai 3

     Birželio 16 d. Sidabravo seniūnijos bendruomenė, buvę ir esami gimnazijos mokiniai dalyvavo Radviliškio rajono seniūnijų sporto žaidynėse: krepšinio 3x3, parko tinklinio, smiginio, stalo teniso, futbolo varžybose. Jaunatviškas entuziazmas ir gyvenimiška patirtis padėjo laimėti I vietą krepšinio 3x3 varžybose moterų grupėje, II vietą smiginio varžybose, IV vietą stalo teniso varžybose, o rugpjūčio 15 d. vaikinų komanda L.Žilinskas, M.Gogas ir R.Grigorevas Šeduvos miestelyje dalyvavo gatvės krepšinio 3x3 varžybose, kuriose iškovojo II vietą.

     Daug dėmesio susilaukė mažieji mūsų draugai. Juos kvietėme į sporto aikštyną, leidome su jais laisvalaikį, mokėme įvairių žaidimų. Labiausiai jiems patiko žaidimai su kamuoliais. Mažyliai išmoko saugiai elgtis sporto aikštyne, nebijoti kamuolių, žaisti su jais, bėgioti. Tinklinį, krepšinį ir futbolą mokiniai ir Sidabravo miestelyje ar seniūnijoje atostogavęs jaunimas žaidė kiekvieną dieną sporto aikštyne. Visi džiaugėsi draugišku bendravimu ir galimybe išbandyti jėgas sporto aikštelėje. Fitness gimnastikos užsiėmimuose bendruomenės nariai sportavo visą vasarą mokyklos sporto salėje pagal individualiai sudarytas programas. Tobulino kūno linijas, ugdė fizines galias, stiprino sveikatą...

2018m atverk duris vasarai 5 

      Gausus mūsų gimnazijos mokinių būrys rugpjūčio 18 d. dalyvavo Sidabravo seniūnijos Beinoravos kaimo sporto šventėje. Smagu buvo rungtyniauti su suaugusiais ir atkaklioje, garbingoje sportinėje kovoje net laimėti. Sporto šventės dalyviai rungėsi bėgimo, krepšinio 3x3, tinklinio, rankų lenkimo, smiginio, stalo teniso, kvadrato, svarčių kilnojimo, maišų nešimo rungtyse. Sidabravo gimnazijos ir miestelio bendruomenė prisidėjo prie šventės organizavimo, teisėjavimo. Dalyvaudami įvairiose sportinėse varžybose ir rungtyse tapome nugalėtojais bei prizininkais.

2018m atverk duris vasarai 4

2018m atverk duris vasarai 6

Kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com