Dabar lankosi

Dabar svetainėje 123 svečiai ir narių nėra

     Kasmet Sidabravo miestelyje didelis dėmesys yra skiriamas mokinių užimtumui vasaros atostogų metu.

     Sportuojant, dalyvaujant įvairiuose kultūriniuose renginiuose vasarą yra ugdomi mokinių kūrybiniai, fiziniai gebėjimai, sprendžiamos laisvalaikio planavimo ir praleidimo problemos. Mokiniai plečia akiratį, mokosi žaisti komandoje, bendrauti ir bendradarbiauti. Baigiantis 2016/2017 m.m. Sidabravo gimnazija prisijungė prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“. Mokiniai geranoriškai prisidėjo prie veiklų planavimo, organizavimo ir vykdymo. Pirmosiomis vasaros dienomis Sidabravo gimnazijos bendruomenė jaunesniojo mokyklinio amžiaus mokiniams suorganizavo vasaros stovyklėlę „Šypsenėlė“. Jos metu mokiniai dalyvavo įvairiose sportinėse, kūrybinėse, pažintinėse veiklose, ugdė savo gebėjimus, džiaugėsi įvairia veikla ir tarpusavio bendravimu. Prie veiklų organizavimo daug prisidėjo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vaiva Kaklauskienė, mokytojos padėjėja Rita Žilinskienė, spec. pedagogė Vita Čepaitienė, priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Laima Ožalinskienė, soc. pedagogė Justina Staškūnienė ir pradinių klasių mokytojos: Rita Tamaševičiūtė, Regina Žalienė, Janina Skubrienė ir Irena Šatbarienė.

170905 atverk duris vasarai 1

     Vandens pramogų dieną organizavome Kiršino užtvankos poilsiavietėje. Mokiniai mokėsi saugiai elgtis maudantis, iškylaujant prie vandens, pramogaujant: žaidė tinklinį, slėpynių, žaidimą „Pabaik mintį“, ieškojo lobio, vaidino Pantomimos teatre.

     Sidabravo gimnazijos kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė, technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė, anglų kalbos mokytoja Živilė Mančiauskienė Sidabravo miestelyje Joninių šventės išvakarėse sveikino Jonus ir Janinas (19 varduvininkų) Joninių šventės proga ir linkėjo jiems sveikatos bei rasti paparčio žiedą.

     Mokytojoms Vitai Masėnienei ir Dianai Masiliūnienei kilo idėja – sukurti Sveikatingumo medį, kuris papuoštų ne tik mokyklos erdvę, bet būtų kaip ugdomoji priemonė mokiniams, bendruomenės nariams, skatinanti rūpintis savo sveikata, tausoti ją, netoleruoti žalingų įpročių, patyčių, smurto, būti fiziškai aktyviems, draugiškiems. Technologijų mokytoja Diana jau rado medį, nužievino, išdžiovino ir nulakavo. Sekantis gamybos etapas - medžio pastatymas ir apipavidalinimas.

170905 atverk duris vasarai 2
170905 atverk duris vasarai 3

     Gatvės krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Mindaugo karūnavimo dienai paminėti, vyko sporto aikštyno krepšinio aikštelėje. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 3 amžiaus grupes: pradinukai, 11 – 14 m. 15 m. ir vyresni. Su vaikinais rungtyniavo ir merginos. Varžybose teisėjavo Sidabravo gimnazijos direktorius Z.Gedvilas, mokiniai Lukas Žilinskas, Titas Staškūnas ir Dominykas Alūzas. Nugalėtojai ir prizininkais buvo apdovanoti medaliais, o visi kiti padėkos prizais už dalyvavimą krepšinio 3x3 varžybose.

     Fitness gimnastiką mokiniai sportavo mokyklos sporto salėje pagal individualiai sudarytas programas. Užsiėmimuose jie tobulino kūno linijas, ugdė fizines galias, taip stiprindami sveikatą ir rodydami gerą pavyzdį kitiems.

170905 atverk duris vasarai 6

     Visą savaitę Sidabravo seniūnijos bendruomenės nariai žaidė stalo teniso turnyre. Buvo gražu žiūrėti, kaip suaugusiųjų sportinė patirtis nugali jaunatvišką maksimalizmą.

170905 atverk duris vasarai 4

170905 atverk duris vasarai 5

     Futbolą, tinklinį ir krepšinį jaunimas žaidė sporto aikštyne, demonstruodami žaidimų techniką, sumanumą ir bendravimo kultūrą. Kartu rungtyniavo ir kaimyninių Vadaktų ir Butėnų bendruomenių sportininkai. Nebuvo užmiršti ir riedučiai – saugiai važinėjomės, pramogavome, mokėme riedučių važiavimo technikos mažuosius draugus asfaltuotoje aikštelėje.

    Bendruomenės šventė Beinoravos kaime prasidėjo iškilmingu atidarymu buvusios Labučių pagrindinės mokyklos stadione. Per atidarymą grupelė bėgikų, nešini Lietuvos trispalve, apibėgo garbės ratą. Šventėje dalyvavo ir gausus Sidabravo gimnazijos mokinių būrys. Dalyviai rungėsi bėgimo, krepšinio 3x3, futbolo, tinklinio, baudų, rankų lenkimo, šaudymo, stalo teniso, kvadrato, svarčių kilnojimo, maišų nešimo rungtyse. Sidabravo gimnazijos sportininkų laimėjimai: krepšinio 3x3 varžybose I vieta (merginos), II vieta (vaikinai), futbolas I vieta, bėgimas II ir III vieta (merginos), I vieta (vaikinas), maišo nešimas I vieta (merginos), giros kėlimas I ir II vietos (merginos), rankos lenkimas III vieta...

     Saugiai, sveikai, prasmingai ir turiningai praleistos vasaros atostogos paliko gerų įspūdžių ir neišblėstančių emocijų.

  170905 atverk duris vasarai 7 

Kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com