Dabar lankosi

Dabar svetainėje 197 svečiai ir narių nėra

     Rugsėjo 27 dieną Sidabravo gimnazijos 5-8 ir 1g-4g klasių mokiniai rinkosi į aktų salę ir laukė atvykstančio Rio de Žaneiro olimpiados bronzos medalio laimėtojo, baidarininko Aurimo Lanko ir jo trenerio bei tėčio Antano Lanko.

     Į susitikimą su gimnazijos bendruomene sportininką ir jo tėtį atlydėjo Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas. Svečius mokiniai pasitiko plojimais. Ant baidarininko Aurimo Lanko krūtinės visi pamatė bronzos medalį, iškovotą dviviečių baidarių 200 m sprinto rungtyje.

160927Olim ugd reng 2

     Svečių garbei muzikos mokytojas Eugenijus Janeliūnas su gimnazijos dainininkais ir muzikantais pristatė nuotaikingą meninę programą. Mokinių jungtinis choras dainavo sutartinę, dūdavo dūdelėmis, grojo gitara. Po to kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė svečiams pristatė Sidabravo gimnazijos mokinių sportinės veiklos laimėjimus, kurie padarė didelį įspūdį. Tada dar kartą internete visi pasižiūrėjome Lietuvos sportininkų, baidarininkų 200 m sprinto plaukimą.

160927Olim ugd reng 3

     Su nekantrumu visi laukėme olimpiečio Aurimo komentaro ir pasakojimo apie Rio de Žaneiro olimpiadą, įspūdingą startą ir tą nelemtą klaidą, lėmusią Aurimui Lankui ir jo porininkui Edvinui Ramanauskui III vietą ir olimpinius bronzos medalius.

160927Olim ugd reng 1

     Olimpietis Aurimas ir jo treneris bei tėtis Antanas noriai bendravo su mokiniais ir mokytojais, atsakinėjo į jų klausimus, fotografavosi. Svečiai taip pat apsilankė gimnazijoje, grožėjosi sutvarkyta aplinka, bendruomenės svetingumu. Aurimas su tėčiu Antanu domėjosi galimybėmis suorganizuoti irklavimo baidarėmis stovyklą mokiniams vasaros atostogų metu Kiršino užtvankoje. Stiprūs ir tikslo siekiantys žmonės kaip Aurimas Lankas nuteikia optimistiškai ir motyvuoja mokinius ugdytis gyvenimiškas vertybes kilniems tikslams.

Kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com