Dabar lankosi

Dabar svetainėje 232 svečiai ir narių nėra

     Birželio 15–18 dienomis 5–8 klasių mokiniai dalyvavo kultūrinėse-pažintinėse nuotolinėse veiklose, kartu su klasių auklėtojais pasikartojo savo žinias apie savo gimtąjį kraštą, varžėsi proto mūšyje „Aš pažįstu savo kraštą“.

     Mokinius labai sužavėjo kūrybinė užduotis – koliažai „Mano gimtasis kraštas“.

     Anglų kalbos mokytojos Svaja Lapelienė ir Aiva Urbaitienė supažindino mokinius su Švento Patriko diena, jos istorija, tradicijomis bei airių mitologija. Mokytojos ir mokiniai susitikimo metu pasipuošė tradiciškai žalia spalva. Proto mūšyje skirtame Šv. Patriko dienai paminėti, mokinių rezultatai pranoko mokytojų lūkesčius. Mokiniai bandė įsivaizduoti mitologinę būtybę Leprekoną, ieškojo analogų lietuvių mitologijoje ir piešė Leprekoną (gnomą). Užsiėmimų metu informaciją siejo su lietuvių tautosaka ir mitologija.

     Socialinė pedagogė Justina Staškūnienė ir logopedė Vita Čepaitienė aptarė ekologines problemas ir pakvietė mokinius sudalyvauti viktorinoje skirtoje Žemės dienai paminėti.

     O kad vasarą nebūtų nuobodu ir mokiniai galėtų pasidomėti Lietuvos kultūra bei paveldu, klasės auklėtojai mokiniams pasiūlė apsilankyti interaktyviuose muziejuose, pasidomėti Lietuvos galerijų naujienomis ir virtualiai pakeliauti po įvairius Lietuvos regionus bei parkus.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com