Dabar svetainėje 420 svečių ir narių nėra

Birželio 15–18 dienomis 5–8 klasių mokiniai dalyvavo kultūrinėse-pažintinėse nuotolinėse veiklose, kartu su klasių auklėtojais pasikartojo savo žinias apie savo gimtąjį kraštą, varžėsi proto mūšyje „Aš pažįstu savo kraštą“.

Mokinius labai sužavėjo kūrybinė užduotis – koliažai „Mano gimtasis kraštas“.

Anglų kalbos mokytojos Svaja Lapelienė ir Aiva Urbaitienė supažindino mokinius su Švento Patriko diena, jos istorija, tradicijomis bei airių mitologija. Mokytojos ir mokiniai susitikimo metu pasipuošė tradiciškai žalia spalva. Proto mūšyje skirtame Šv. Patriko dienai paminėti, mokinių rezultatai pranoko mokytojų lūkesčius. Mokiniai bandė įsivaizduoti mitologinę būtybę Leprekoną, ieškojo analogų lietuvių mitologijoje ir piešė Leprekoną (gnomą). Užsiėmimų metu informaciją siejo su lietuvių tautosaka ir mitologija.

Socialinė pedagogė Justina Staškūnienė ir logopedė Vita Čepaitienė aptarė ekologines problemas ir pakvietė mokinius sudalyvauti viktorinoje skirtoje Žemės dienai paminėti.

O kad vasarą nebūtų nuobodu ir mokiniai galėtų pasidomėti Lietuvos kultūra bei paveldu, klasės auklėtojai mokiniams pasiūlė apsilankyti interaktyviuose muziejuose, pasidomėti Lietuvos galerijų naujienomis ir virtualiai pakeliauti po įvairius Lietuvos regionus bei parkus.

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2020 Kitą mėnesį
week 36 31