Dabar lankosi

Dabar svetainėje 62 svečiai ir narių nėra

     Lapkričio 25 d. gimnazijos bibliotekoje vyko literatūrinė–muzikinė popietė „Žvilgsnis į Salomėjos Nėries gyvenimą ir kūrybą“.

     Šią popietę, skirtą poetės Salomėjos Nėries 115-osioms gimimo metinėms, organizavo gimnazijos bibliotekininkė Aušra Staškūnienė ir lietuvių kalbos mokytoja Ina Balinskienė. Popietėje dalyvavo 3g gimnazistai.

     Salomėja Nėris – ryškiausia lietuvių poetė, pasiekusi poezijos aukštumų. Savo jausmo grynumu, formos lengvumu, melodingumu ji yra tarsi čiulbanti lakštingala. Jos kūryba nesudėtinga minties gelme, bet patraukianti širdies atvirumu. Nepaisant visų negandų, šią poetę prisimename su pagarba ir šiluma. Jos paslaptingas vidinis pasaulis, jausmai ir aistringa meilė žavi kiekvieną, kuris domisi jos kūryba.

191125 liter popiete

     Bibliotekininkė trumpai pristatė poetės Salomėjos Nėries gyvenimą ir kūrybą, supažindino su parengta spaudinių paroda. Skambant tyliai muzikai, popietės dalyviams, eiles skaitė gimnazijos darbuotoja Nijolė Grigienė, bibliotekininkė Aušra, mokytoja Ina. Gimnazistai eilėraščius „Senelės pasaka“, „Diemedžiu žydėsiu“ skaitė paeiliui. Bibliotekininkė paminėjo, kad daug poetės eilėraščių yra dainuojami. Buvo labai smagu klausytis dainų pagal Salomėjos Nėries žodžius.

     Visi vieningai pritarė, kad Salomėja Nėris buvo lyrikė, subtili poetė, dainuojanti siela, tautos lakštingala.

Bibliotekininkė Aušra Staškūnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com