Dabar lankosi

Dabar svetainėje 147 svečiai ir narių nėra

     Sidabravo gimnazijos mokytojos Vita Masėnienė ir Diana Masiliūnienė vyko į Vilnių dalyvauti respublikinėje „Sveikatiados“ konferencijoje „Mokykla ugdo sveiką vaiką“.

sveikatiada        Kūno kultūros mokytoja V.Masėnienė pristatė fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos ir olimpinio ugdymo veiklas, kurių metu ugdomas sveikas vaikas. Technologijų mokytoja D.Masiliūnienė pasidalino praktine patirtimi, kaip sudominti vaikus sveiku maistu. Konferencijoje pristatyta mūsų gimnazijos praktinės veiklos patirtis išsiskyrė veiklų įvairove: sveikatos ugdymas, olimpinis ugdymas, prevencinių programų integravimas į ugdymo turinį, vedamos integruotos pamokos netradicinėje aplinkoje, organizuojamos neformalaus ugdymo veiklos, projektinės veiklos, mokinių užimtumas vasaros atostogų metu, bendruomenės šventės ir renginiai. Vaikai – mūsų ateitis. „Rytoj jie šeimininkaus mūsų pasaulyje ir mes jau nieko nebepajėgsime pakeisti, tačiau šiandien jų vystymasis daugeliu atvejų priklauso nuo mūsų.“ - iš knygos „Šiuolaikiniai vaikai”.

                                                                                           Kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com