Dabar lankosi

Dabar svetainėje 82 svečiai ir narių nėra

     Sidabravo gimnazijos mokytojos Vita Masėnienė ir Diana Masiliūnienė vyko į Vilnių dalyvauti respublikinėje „Sveikatiados“ konferencijoje „Mokykla ugdo sveiką vaiką“.

sveikatiada        Kūno kultūros mokytoja V.Masėnienė pristatė fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos ir olimpinio ugdymo veiklas, kurių metu ugdomas sveikas vaikas. Technologijų mokytoja D.Masiliūnienė pasidalino praktine patirtimi, kaip sudominti vaikus sveiku maistu. Konferencijoje pristatyta mūsų gimnazijos praktinės veiklos patirtis išsiskyrė veiklų įvairove: sveikatos ugdymas, olimpinis ugdymas, prevencinių programų integravimas į ugdymo turinį, vedamos integruotos pamokos netradicinėje aplinkoje, organizuojamos neformalaus ugdymo veiklos, projektinės veiklos, mokinių užimtumas vasaros atostogų metu, bendruomenės šventės ir renginiai. Vaikai – mūsų ateitis. „Rytoj jie šeimininkaus mūsų pasaulyje ir mes jau nieko nebepajėgsime pakeisti, tačiau šiandien jų vystymasis daugeliu atvejų priklauso nuo mūsų.“ - iš knygos „Šiuolaikiniai vaikai”.

                                                                                           Kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2 3 4
week 23 5 6 7 8 9 10 11
week 24 12 13 14 15 16 17 18
week 25 19 20 21 22 23 24 25
week 26 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com