Dabar lankosi

Dabar svetainėje 36 svečiai ir narių nėra

VšĮ „Žaliojo taško“ remiamias ir organizuojamas konkursas „Žalioji olimpiada“ bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kviečia šią vasarą praleisti ne tik smagiai, bet ir prasmingai: savo aplinkoje mokytis pastebėti aplinkosauginius pažeidimus ir nepraeiti pro šalį, o sutvarkyti arba, jei to padaryti neįmanoma pranešti apie netvarką tiems, kurie gali padėti. Labai svarbu tai daryti nuolatos!

Šiandieninė situacija suteikia mums galimybes vis dažniau aplankyti parkus, miškus, pažintinius takus, apžvalgos aikšteles ir bokštus bei laiką leisti gamtoje. Deja, yra lankytojų ir poilsiautojų, kurie pamiršta, kad užsuko tik į svečius, o gamtos šeimininkams nereikėtų palikti žmonėms nebereikalingų „dovanų“. Tad būkime sąmoningi ir padėkime JAI – gamta savęs susitvarkyti juk negali, juolab, kad ne ji save ir užteršia!

 Taigi kviečiame Jus prisijungti prie iššūkioMisija: švari vasara“, kuris vyks visą vasarą!

Iššūkio tikslas - nepamiršti pasiimti tuščio maišelio einant pasivaikčioti, o gal net ir suplanuoti aplinkos tvarkymo savaitgalį su šeima, draugais ar kolegomis, leidžiant laiką gamtoje rinkti „pamestas“ šiukšles ir esant galimybei išrūšiuoti bei išvežti į artimiausius rūšiavimo konteinerius. Juk paprasta, o gamtai – tai labai vertinga! Viena šiukšlė per dieną – tai 365 šiukšlės per metus!

Kvietimas

Pasiekimais dalinsimės keldami nuotraukas su švaros rezultatais bei trumpais situacijos aprašymais facebook grupėje Gamtos herojai arba ant savo facebook profilio sienos, pridedant grotažymę #misijasvarivasara!

Grupėje Gamtos herojai rasite ir daugiau bendraminčių, manančių jog savanoriškas aplinkos tvarkymas gali trukti ilgiau nei vieną dieną metuose ir tapti neatsiejama gyvenimo būdo dalimi, bei turėsite galimybę laimėti pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos VšĮ "Žaliasis taškas" įsteigtus skatinamuosius prizus, padėsiančius tausoti aplinką.

 Nes kartu nuveikti didelius darbus daug lengviau nei po vieną!

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com