Dabar lankosi

Dabar svetainėje 156 svečiai ir narių nėra

     Šiandieninė biblioteka yra ta vieta, kurioje galima ne tik paskaityti įdomią knygą, mokytis, ieškoti informacijos, bet ir užsiimti kūrybine veikla, išmokti įvairiausių žaidimų.

 Photos121

    Sausio mėnesį bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai, edukaciniai užsiėmimai, kūrybinių darbų parodos. Pertraukų metu ir po pamokų į biblioteką atskubėję pradinių klasių mokiniai gali atrasdavo įdomių užsiėmimų. Čia galima ne tik skaityti knygas ar ieškoti informacijos kompiuteryje, bet ir dalyvauti kūrybinėse veiklose.

    „Meškučių pasakos“ – vyko garsinis knygos „Meškiukas Rudnosiukas“ skaitymas, iliustracijų studijavimas. Supažindinimas su kitomis bibliotekoje esančiomis knygomis, kurių veikėjai – meškiukai. Kūrybinis užsiėmimas „Pasidaryk savo meškiuką“. Mokiniai naudodami piešimo priemones, spalvotą popierių, žirkles gamino meškiukus.

     „Mano batai buvo du“ – pirmos klasės mokiniai garsiai skaitė K. Kubilinsko eilėraštį „Mano batai buvo du“. Pasinaudoję bibliotekininkės paruoštais trafaretais spalvino batus, vėrė raišteliu ir mokėsi juos užrišti. O kad būtų šilta ne tik kojytėms, bet ir rankytėms visi norintys spalvino pirštines. Pirštines puošė ornamentais naudodami lietuvių tautinius raštus. Didelio susidomėjimo sulaukė Selemono Paltanavičiaus knyga „Aš – Lietuvis“.

     „Spalvų pasaulyje“ – mokinių laukė kruopštumo, kūrybinių idėjų ir sprendimų pareikalavusi užduotis. Bibliotekininkė paruošė užduotį susijusią su piešimu. Sukurti iš skirtingų dydžių geometrinių figūrų spalvotą aplikaciją. Svarbu buvo leisti mokiniams fantazuoti, nebijoti naujų, ryškių spalvų. Užsiėmimų metu buvo naudojama literatūra augalams pažinti: K. Wgener, S. Vallrath „333 balkonų ir terasų apželdinimo idėjos“, „Svogūninės gėlė“, „Laukinės gėlės sode“.

     „Knygų graužikas“ – Mažieji skaitytojai garsiniam skaitymui pasirinko Emily MacKenzie „Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“. Pasiklausę pasakos mokinais nutarė „pasidalinti“ savo perskaitytomis knygomis ir pasiūlyti jas paskaityti draugams. Bibliotekos skaityklą puošia mokinių pagaminti žmogeliukai, kurie turi knygą, kurią rekomenduoja paskaityti.

     „Kartą gyveno šuo...“ – Garsinio skaitymo valandėlės metu vyko pokalbis su vaikais apie mylimus augintinius – šunis. Skaitoma Martos Stirbytės-Valaikienės „Margiuko Pūkučio užrašai“, pristatomos kitos knygos, kurių pagrindiniai herojai yra šunys. Kūrybinio užsiėmimo metu vaikai lankstė ir spalvino šuniukus.

     Užsiėmimai bibliotekoje vaikams suteikia teigiamų emocijų, skatina juos vėl čia sugrįžti ir įdomiai praleisti laisvalaikį.


Bibliotekininkė Aušra Staškūnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com