Dabar lankosi

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

     Gegužės 17 d. Sidabravo gimnazijoje lankėsi burnos higienistė Laura Sviglinskienė. Ikimokyklinio amž.gr. ir 1 klasei  užsiėmimai vyko lauke. Vaikai buvo suskirstyti į grupeles ir darbavosi jose.

     Kiekvienai  grupelėj buvo skirtingos užduotėlės, o už kiekvieną teisingai atliktą užduotį buvo apdovanoti lektorės atsivežtomis dovanėlėmis. 2-3-4 klasės mokiniams paskaita vyko klasėje.  Burnos higienistė plačiai kalbėjo apie dantų priežiūrą. Mokiniams pasiūlė atlikti testą, leidžiantį pasitikrinti seilių kokybę ir ar tikrai geria pakankamai vandens, nes seilės labai svarbios dantims. Akcentavo kad labai svarbi mitybos ir kvėpavimo įtaka burnos sveikatai, profilaktinis dantų tikrinimas, kaip išsirinkti dantų šepetėlį ir pastą, kaip naudotis dantų siūlu, kaip taisyklingai valyti dantis. Mokiniai labai noriai atsakinėjo į lektorės užduodamus klausimus, nes už teisingai atsakytą klausimą gavo po dovaną - dantų šepetėlį.

Tariame  ačiū  Radviliškio r. visuomenės sveikatos biurui už skirtą paskaitą su burnos higieniste Laura Sviglinskiene.

 

photo collage.png 2 1

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                              VSS  V. Kaklauskienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com