Dabar lankosi

Dabar svetainėje 139 svečiai ir narių nėra

     Balandžio 24 d. 10.55 val. Sidabravo gimnazijoje lankėsi lektorius Darius Joneikis. 5-8 klasių ir 1g-3g klasių mokiniams jis pasakojo apie savo gyvenimo netinkamus poelgius, supratimą ir pajautimą, kad rūkymas – tai pavojingas ir priklausomybę sukeliantis veiksnys.

Lektorius mokiniams pasakojo apie naujas el. cigarečių vartojimo tendencijas, grėsmes ir naujas rinkoje plintančias psichoaktyviąsias medžiagas.Paskaitos metu buvo demonstruojamos edukacinės pažintinės priemonės, atliktas eksperimentas su apsvaigimo akiniais, mokiniai pamatė, kaip atrodo rūkančio žmogaus plaučiai, imitacinė vėžiu sergančio žmogaus burna, įsitikino, kaip su tam tikrais prietaisais galima rasti psichoaktyvias medžiagas, neprisilietus prie mokinio. Susitikimo metu išgirsta informacija, paremta moksliniais tyrimais ir asmenine pareigūno patirtimi, buvo ne tik įdomi, bet ir paskatino susimąstyti, kad kiekvienas yra atsakingas už savo sprendimus ir gali atsisakyti žalingų įpročių. Ačiū Radviliškio r. visuomenės sveikatos biurui už suteiktą paskaitą, kuri vykdoma iš Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonės. Sveikatai žalingos elgsenos prevencija ,,Narkotinių medžiagų vartojimo prevencija“.

rsz mixcollage 29 apr 2024 09 11 am 369

                                                                                                                                                                                                                                      VSS V. Kaklauskienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com