Dabar lankosi

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

     Vasario 10 d. penktokai vyko į Panevėžio kraštotyros muziejų.

Muziejus Muziejus 2 Muziejus 3

     Mokiniai dalyvavo gamtos edukacinėje programoje apie augalus, jų svarbą ir išsaugojimą. Edukacinė programa „Kaip augalai pasaulį užkariavo“ penktokus paskatino pažvelgti į augmenijos pasaulį plačiau: mokiniai sužinojo daug gamtos paslapčių, mokėsi nustatyti medžių amžių, pažino augalus iš sėklų ir kvapų.

Robotika Robotika2 Robotika 3

     Iš muziejaus penktokai skubėjo į Panevėžio robotikos centrą „RoboLabas“. „RoboLabas“ – puiki erdvė nutrūktgalviams kūrėjams. Čia penktokai susipažino su mechanikos veikimo principais ir naudodami LEGO Education Simple Powered mechanikos rinkinius pasigamino elektra varomus automobilius su paleidimo ir pavaros mechanizmais. Linksmiausia edukacijos dalis buvo automobilių lenktynės.

Filmas Filmas 2 Filmas 3

     Penktadienio išvyka baigėsi kino centre „Garsas“. Penktokai žiūrėjo filmą „Roka keičia pasaulį“, po filmo peržiūros dalyvavo edukacijoje „Draugystė nugali patyčias“. Drąsi, linksma filmo herojė Roka įrodė, kad ir vaikai gali keisti pasaulį, kad visada galima įžvelgti šviesiąją situacijos pusę, kad reikia priešintis neteisybei ir niekam neleisti tyčiotis iš kitų žmonių.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Kovas 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com