Dabar lankosi

Dabar svetainėje 143 svečiai ir narių nėra

     Valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos vaikų ir jaunimo centras organizavo pilietinę akciją „Lietuva kviečia“.

     Ši akcija – veiksminga priemonė, ugdanti moksleivių kūrybingumą, tarpkultūrinio bendradarbiavimo gebėjimus, pilietines nuostatas ir pasididžiavimą savo šalimi. Pilietinėje akcijoje dalyvavo Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos 5, 6, 7, 8, 1g, 2g klasės (auklėtojos Aiva Urbaitienė, Vita Masėnienė, Gitana Bieliauskaitė, Dijana Masiliūnienė, Stasė Janušienė, Janina Gedvilienė) bei mokytojai Aida Šereivienė, Audronė Blužienė, Toma Matulevičienė, Daiva Krištopaitė Larina, Svaja Lapelienė, Raimonda Savickienė, Vytautas Vaičaitis, Egidijus Jocius ir Eugenijus Janeliūnas. Pilietinėje akcijoje aktyviai dalyvavo ir mūsų mokiniai: Gabija Daraškaitė, Skirmantė Goriunovaitė, Emilija Kulbytė, Rugilė Matulevičiūtė, Meda Valiukaitė, Tomas Vilaikis, Meda Kulbytė, Kamilė Daugelaitė, Dominika Leščinskaitė, Dominyka Skęstenytė, Vaida Janeliūnaitė, Kamilė Žemaitytė, Augustinas Saniukas, Matas Adomavičius, Sandrijus Prascevičius, Lukas Mockus, Saulė Klimavičiūtė, Kamilė Jaraminaitė, Rasa Korsakaitė, Gabija Leščinskaitė, Odeta Žilinskaitė, Edvardas Janavičius, Regvita Skrupskelytė, Akvilė Lukoševičiūtė, Viktorija Kvieskaitė, Andrius Čepauskas, Arūnas Survila, Tautvydas Beresnevičius, Deividas Rimša, Lukas Lisauskas ir Lukas Lukoševičius.

kol Lietuva kviecia 2018

     Sidabravo gimnazijos nuotraukų koliažą – sveikinimą Lietuvai maketavo ir filmukus montavo 2g klasės mokinys Lukas Liutkevičius. Džiaugiamės ir didžiuojamės Luko bei gimnazijos bendruomenės kūrybiniais darbais ir linkime Lietuvai sėkmės!

Nuorodos:

Lietuva, su gimtadieniu!

Radviliškio r. Sidabravo gimnazija "Apkabinkime Žemę" lietuviškai ir prancūziškai 2018      Radviliškio r. Sidabravo gimnazija "Apkabinkime Žemę" prancūziškai ir lietuviškai 2018     "Apkabinkime Žemę" (lietuviškai, angliškai, prancūziškai) 2018

Silva Morkūnienė,
akcijos koordinatorė

 

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com