Dabar lankosi

Dabar svetainėje 224 svečiai ir narių nėra

      Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos bendruomenė dėkoja Lietuvai ir visiems siunčia kuo šilčiausius sveikinimus jubiliejinio Lietuvos gimtadienio proga.

      Iniciatyvą „Lietuva, su gimtadieniu!“ rengė mokiniai kartu su mokytojais Stase Janušiene, Audrone Blužiene, Toma Matulevičiene, Diana Masiliūniene, Daiva Krištopaitė Larina, Svaja Lapeliene, Raimonda Savickiene, Egidijumi Jociumi ir Eugenijumi Janeliūnu. Akcijos metu dainomis, eilėmis, piešiniais ir kūrybinėmis interpretacijomis pagerbta Žemė, kurioje gyvename mes ir mūsų seneliai, tėvai, broliai, seserys bei kurioje gyvens mūsų ateinančios kartos. Tai Lietuva – Tėvynė mūsų. Netradicinėse veiklose akcentuota Nepriklausomybės vertė – žmonių dora ir sąžiningumas. Lietuviais esame mes gimę, bet tai dar ne viskas, nes mokiniams reikia jais ir užaugti. Džiaugiamės renginio metu bendrai kurtu gėriu, grožiu ir „šviesa“, o ypač susivienijusios mūsų bendruomenės „uždegtomis gėriui širdimis“. Tęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo darbus siekiame nepamiršti bendruomenės vidinės laisvės ir linkime pagarbos vieni kitiems, vienybės ir gerovės. Mylėkime ir tikėkime ateities Lietuva, nes valstybę turėsime tokią, kokie būsime patys!


(iniciatyva užregistruota: http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos/registracija)

(iniciatyvos video: https://youtu.be/JkIS6ZXgz9s)

Silva Morkūnienė,
iniciatyvos koordinatorė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com