Dabar lankosi

Dabar svetainėje 111 svečių ir narių nėra

 

     Birželio mėn. 21 d. Sidabravo gimnazijos bendruomenė buvo pakviesta į DofE programos bronzos lygio dalyvių ataskaitinį renginį, kuriame dalyviai, siekiantys bronzos lygio apdovanojimų, pasidalino asmeninio tobulėjimo pasiektais tikslais įgūdžių, aktyvios veiklos ir savanorystės veiklose bei pristatė pasiektus rezultatus. Dalindamiesi įspūdžiais apie kvalifikacinį žygį, dalyviai akcentavo išsikeltų tikslų įgyvendinimo galimybes ir iššūkius žygio metu.

     Savo įžvalgomis ir pastebėjimais apie dalyvių pasiruošimą kvalifikaciniam žygiui ir tikslo siekimą žygių metu pasidalino žygių vertintojas Benas Gudinavičius, kuris į ataskaitinį renginį atvyko su kolegomis iš Šiaulių rajono Dubysos aukštupio mokyklos – geografijos mokytoja Živile ir fizinio ugdymo mokytoju Martynu. Nuoširdus bendravimas ir DofE programos dalyvių palaikymas įkvėpė juos siekti naujų ir aukštesnių asmeninio tobulėjimo tikslų.

Į kvalifikacinį bronzos lygio žygį I komandos 4 dalyviai ir II komandos 5 dalyviai ėjo gegužės mėn. 29-30 d.

I komandos tikslas – įvertinti žmogaus ūkinės veiklos padarinių įtaką tvarios aplinkos kūrimui ir 15-to DVT (Darnaus vystymosi tikslo) įgyvendinimui bei iš nuotraukų sukurti koliažus ir pristatyti Sidabravo gimnazijos bendruomenei, akcentuojant kiekvieno mūsų indėlį į tvarios aplinkos kūrimą.

II komandos tikslas – žygiuojant susipažinti su senųjų kaimo dvarų būkle Sidabravo seniūnijoje bei ją įvertinti ir pastebėjimus pateikti bei pristatyti Sidabravo gimnazijos ir seniūnijos bendruomenėms.

     DofE programos bronzos lygio dalyvių įveikti asmeniniai ir kvalifikacinio žygio iššūkiai suteikė jiems praktinių gyvenimui ir karjerai naudingų bei reikalingų įgūdžių, ugdė jų drąsą, ryžtą ir atsakingumą. Savęs pažinimas ir įveikti asmeninio tobulėjimo iššūkiai suteikė dalyviams galimybę būti pakviestiems į DofE programos Apdovanojimų ceremoniją. Tarptautinis sertifikatas ir visame pasaulyje atpažįstamas ženklelis, kuris dalyviams bus įteiktas 2024 m. birželio 27 d. VU Botanikos sode, dar labiau įprasmins jų pasiekimus. Kad tai būtų pasiekta, dalyvius palaikė, motyvavo, skatino pasitikėti savo jėgomis, nuolat judėti į priekį ir siekti užsibrėžtų tikslų DofE vadovė – koordinatorė, žygio vadovė Vita Masėnienė, DofE vadovė Živilė Mančiauskienė ir žygio vadovė Diana Masiliūnienė, Sidabravo gimnazijos direktorė Ligita Navickienė.
     Bronzos lygis įveiktas! Gal būt sieksite sidabro lygio? Tobulėjimui ribų nėra! Tuo galite įsitikinti kiekvienas, prisijungęs prie mūsų DofE komandos ir išbandydamas save įgūdžių, aktyvios veiklos, savanorystės veiklose ir žygiuose.

Sėkmės Girėnui K., Mykolui M., Samantai M., Kristinai D., Gvidui V., Pijai D., Viskintei G., Pijui Č. ir Matui M. siekiant savo svajonių, tobulėjimo, savęs įprasminimo naujose veiklose!

 

rsz mixcollage 27 jun 2024 08 13 am 9403Messenger creation d75274f4 483e 42ce a588 49905c20c0d6

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Liepa 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com