Dabar svetainėje 118 svečių ir narių nėra

Senovės lietuviams Velykos buvo didžioji pavasario šventė – gamtos prabudimo metas.

Atėjus krikščionybei, ši šventė sutapatinta su Kristaus prisikėlimu. Nuo seno žinoma, kad viskas, kas yra pradėta ant Velykų stalo, turi gilią prasmę, simbolizuoja ne tik gamtos prabudimą, ateinantį pavasarį, bet ir pilnatvę, gausą, geresnį gyvenimą.

Gimnazijos bibliotekos skaitytojai papuošė biblioteką ryškiomis pavasario spalvomis, sukurdami linksmą velykinių kiaušinių medelį, kuris labai atgaivina biblioteką. Mokiniai iš popieriaus karpė kiaušinio formos figūras ir jas įvairiausiais raštais margino. Darbštuoliai, mėgstantys kūrybiškus darbus, parengė velykinių kūrybinių darbų parodėlę. Aktyviausios skaitytos, kurios lankėsi bibliotekoje ir savo darbeliais puošė biblioteką yra 2 klasės mokinės Mėta B., Viltė N., Viltė K., Paulina S., bei 3 klasės mokinės Ugnė J. Ir Amelija T.

Gimnazijos bibliotekoje veikia literatūros paroda „Pavasaris žiedais išpynė Velykų šviesų taką“. Parodoje eksponuojamos knygos, kuriose skaitytojai galės susipažinti su Velykų atsiradimo istorija, sužinoti iš kur kilo Velykų pavadinimas, kiaušinio simbolika, pasisemti idėjų kaip marginti kiaušinius, sužinoti Velykų spalvų reikšmę.

Bibliotekininkė Aušra Staškūnienė

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį