Dabar lankosi

Dabar svetainėje 68 svečiai ir narių nėra

     Kūryba – tai jausmų ir emocijų paletė, nepavaldi nei žodžiams, nei laikui.

     Todėl džiugu, kad Sidabravo gimnazijos kolektyve turime mokytojų, kurios savo kūrybinėmis idėjomis ir sumanymais džiugina ne vieno širdį. Tai technologijų mokytojos Dianos Masiliūnienės ir dailės mokytojos Tomos Matulevičienės kūrybiniai darbai.

Dianos karpinys

     Dianos Masiliūnienės karpinys „Giesmė“, skirtas Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, papuošė Panevėžio miesto teatro „Menas“ langą. Ryškiaspalvis karpinys, kuriuo didžiavosi ir džiaugėsi panevėžiečiai bei miesto svečiai, įprasmino Nepriklausomos Lietuvos tautos siekį ir viltį: gyventi laisvai ir prasmingai.

Paroda Pakirsinio dvare 2 Paroda Pakirsinio dvare 3 Paroda Pakirsinio dvare 4 Paroda Pakiršinio dvare

     Tomos Matulevičienės kūrybos darbai jau ne pirmą kartą papuošė Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centrą Pakiršinio dvare, kur parodoje „Žydėk, Gimtine“ eksponuojami jos ir Baisogalos gimnazijos dailės mokytojos Audronės Kudžmaitės tapybos darbai.

Keramika Baisogalos kult namuos Keramika Baisogalos kult namuos 2 Keramika Baisogalos kult namuos 3 Keramika Baisogalos kult namuos 4 Keramika Baisogalos kult namuos 5 Keramika Baisogalos kult namuos 7

     Baisogalos kultūros centro parodoje „Lange“ pavasario spalvomis pražydo mokytojos dirbiniai iš molio.

     „Patys geriausi mūsų darbai yra tie, kuriuos dirbame gera valia ir su įgimtu polinkiu.
(Šarlis Monteskjė)

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Balandis 2021 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 13 1 2 3 4
week 14 5 6 7 8 9 10 11
week 15 12 13 14 15 16 17 18
week 16 19 20 21 22 23 24 25
week 17 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com