Konferencijos tikslas – suteikti mokiniams fizinio aktyvumo ir sveikatos tausojimo žinių, gilinant žinias apie sporto šakas, judriuosius žaidimus, fizinį aktyvumą, ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius ir įpročius gaminant patiekalus bei puoselėti vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

191108 resp konf saug akt sveiks 2

     Respublikinė mokinių konferencija lapkričio 8 d. vyko Šiaulių miesto „Romuvos“ progimnazijoje, kurioje mūsų gimnazijos 5 klasės mokiniai Danielius Žilinskas ir Eitvydas Paškauskas skaitė pranešimą „Mes augame saugūs, aktyvūs ir sveiki“. Jie pristatė Sidabravo gimnazijos ugdymo veiklų įvairovę, kuri skatina, motyvuoja mokinius elgtis saugiai, būti aktyviais ir augti sveikais.

191108 resp konf saug akt sveiks 1

     Praktinę užduotį atliko ir pristatė Miglė Linkaitė, Gvidas Velykis ir Gintaras Jomantas. Maisto produktai gaminimui buvo perkami iš socialinio projekto „Valgyk protingai“ skirtų lėšų, kurio organizatorius yra VĮ „HUMANA PEOPLE TO PEOPLE BALTIC“ (HPPB) ir partneris – UPC. Technologijų kabinete mokiniai gamino salotas „Skanumėlis“ ir sveikuolišką užkandį. Pagamintas salotas ir užkandį ragavo ir gyrė ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet ir kitų mokyklų dalyviai.

191108 resp konf saug akt sveiks 3

     Mokiniams pasiruošti respublikinei konferencijai „Saugus, aktyvus ir sveikas“ padėjo kūno kultūros mokytoja Vita Masėnienė ir technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė.