Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 39 svečiai ir nėra prisijungusių narių

     Sidabravo gimnazijos mokytojai ir mokiniai lapkričio 30 dienos popietę skyrė Lietuvos 100-mečio paminėjimo renginiui „Teskamba Sidabravo vardas Lietuvos padangėj“, kurį organizavo ir vedė Mokinių taryba.

171130 lietuvos 100 reng 0 171130 lietuvos 100 reng 2
171130 lietuvos 100 reng 1

     Rinkomės į aktų salę, kur visų akys nuščiuvo, pamačius technologijų mokytojos Dianos Masiliūnienės karpinį ant scenos, kuriame sutilpo visa Lietuvos istorija. O dailės mokytojos Tomos Matulevičienės ir mokinių sukurtos atvirutės – koliažai, piešiniai nepaliko nei vieno abejingo, nes juose alsavo visa Lietuvos didybė.

     Akomponuojant muzikos mokytojui Eugenijui Janeliūnui visi sugiedojome Tautišką giesmę, o 5-6 klasių mokinės – Sidabravo himną, taip pagerbiant Lietuvos praeitį, istoriją, žmones, kurie savo kilniais darbais, idėjomis prisidėjo prie Lietuvos valstybės kūrimosi.

171130 lietuvos 100 reng 4 171130 lietuvos 100 reng 5

     Istorijos mokytojo Egidijaus Jociaus ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jūratės Gailienės išsakytos mintys apie Lietuvos valstybės susikūrimo istoriją, apie žymias asmenybes, kurios, negailėdamos savęs ir net gyvybės, ilgus amžius kūrė Lietuvos valstybę, kuria šiandien mes didžiuojamės. Klausydami
pasakojimų ir suvokdami istorijos svarbą ir įtaką dabarčiai susimąstėme: kuo mes kiekvienas galime prisidėti prie Lietuvos valstybės puoselėjimo ir išsaugojimo ateities kartoms.

     Mokyklos bendruomenė nekantriai laukė protų mūšio apie Sidabravo kraštą, Radviliškio miestą ir Lietuvos istoriją, praeitį ir dabartį. Protų mūšyje dalyvavo ne tik klasių komandos, bet ir mokytojų komanda, kuriai mokiniai padėkojo plojimais. Juk bendra veikla, geras pavyzdys mokinius motyvuoja, auklėja, skatina siekti žinių, formuoja gyvenimiškas vertybes. Nugalėtojų ir prizininkų laukė ne tik diplomai, bet ir dovanos: dėlionės, žaidimai „Pažink Lietuvą“. Pralaimėjusių nebuvo.

5-8 klasių grupė:

I vieta – 7 klasė (aukl. G.Bieliauskaitė);
II vieta – 5 klasė (aukl. A.Urbaitienė);
III vieta – 6 klasė (aukl. V.Masėnienė) ir 8 klasė (aukl. D.Masiliūnienė).

1g-3g klasių grupė:


I vieta – 3g klasė (aukl. Ž.Mančiauskienė);
II vieta – 2g klasė (aukl. J.Gedvilienė);
III vieta – 1g klasė (aukl. S.Janušienė).

     Dėkojame informacinių technologijų mokytojui Vytautui Vaičaičiui už pagalbąruošiantis ir pravedant Lietuvos 100-mečio paminėjimo renginį „Teskamba Sidabravo vardas Lietuvos padangėj“.

Mokinių tarybos pirmininkė
Gabija Ruseckaitė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Vasaris 2019 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com