Dabar lankosi

Dabar svetainėje 143 svečiai ir narių nėra

     Sidabravo gimnazijos ir seniūnijos bendruomenės kiekvieną vasarą prisijungia prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ vykdymo.

     Vasaros atostogų metu toliau vykdėme projekto „Sveikata visus metus“ iššūkius:

birželio mėn. – „Kai sveikas maistas – nereikalingas ir vaistas“,
liepos mėn. – „Nėr žolynų negydančių, tik atitikt reikia“ (E. Šimkūnaitė),
rugpjūčio mėn. – „Geriausi draugai – grynas oras, šaltas vanduo“.

     Aktyviai ir kūrybiškai įsitraukėme į iššūkių vykdymą ir įgyvendinimą: Sidabravo apylinkėse, prie Kiršino upės užtvankos ir prie Miškių miško. Pramogaudami gryname ore ir gamtoje patyrėme daug malonių ir džiugių akimirkų.

     Sidabravo seniūnijos ir gimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo Radviliškio rajono seniūnijų sporto žaidynėse: krepšinio 3x3, parko tinklinio, smiginio, šaškių varžybose. Jaunatviškas entuziazmas ir gyvenimiška patirtis padėjo laimėti I vietą krepšinio 3x3 ir tinklinio varžybose moterų grupėje, IV vietą smiginio varžybose, III vietą šaškių varžybose.

     Sidabravo gimnazijos bendruomenė noriai prisidėjo prie Valstybės dienos, Sidabravo miestelio ir bažnyčios 190-ojo gimtadienio šventės paminėjimo. Renginius organizavo Sidabravo seniūnija ir kultūros namų darbuotojai, kurių iniciatyva skverelį miestelio centre bendruomenės ir įstaigos papuošė ištaigingomis skrybėlaitėmis. Sidabravo gimnazijos bendruomenė taip pat prisidėjo prie šios iniciatyvos ir sukūrė įspūdingo dydžio ir grožio skrybėlę.

adv1973

     Liepos 2 dieną dalyvavome dviračių žygyje maršrutu Palonai – Imantų kaimo bendruomenė – Pakiršinio amatų centras. Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre Pakiršinio dvare žygio dalyviai pynė apyrankes ir iš vilnos su vandeniu vėlė kempines ant muilo. Vakare kultūros namų salėje žiūrėjome Kairėnų kaimo bendruomenės saviveiklininkų K. Sajos spektaklį „Kepurė dega“. Kitą dieną dalyvavome Sidabravo bibliotekos 70-mečio paminėjimo šventėje, klausėmės buvusių bibliotekos darbuotojų sukurtų eilių, įvairių prisiminimų ir pasakojimų.

     Liepos 4 d. Sidabravo Švč. Trejybės bažnyčioje visus sukvietė bažnytinių chorų pasirodymai. Giedojo Baisogalos Švč. Trejybės bažnyčios choras (vadovė Neringa Bernadickienė), Pociūnėlių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios choras (vadovė Genovaitė Vorienė) ir vakaro šeimininkai – Sidabravo Švč. Trejybės bažnyčios choras, vadovaujamas muzikos ir tikybos mokytojo Eugenijaus Janeliūno.

adv1975

     Liepos 5 d. Sidabravo miestelyje Sidabravo kaimo bendruomenės pirmininkė Vaiva Kaklauskienė atidarė lauko treniruoklių aikštelę, pakviesdama mažus ir didelius sportuoti, būti fiziškai aktyviais ir taip stiprinti sveikatą. Tam abejingų neliko. Šeimos su vaikais aktyviai įsijungė į lauko treniruoklių užsiėmimus.

adv19715

     Liepos 15 d. vasarą atostogaujantys vaikai ir jaunimas su mokytojais ir šeimos nariais iškylavo poilsiavietėje prie Kiršino užtvankos, kur ant grotelių kepėme daržoves, šašlykus, džiaugėmės tarpusavio bendravimu, aktyviai praleistu laisvalaikiu ir vakarėjančia gamta.

adv1988

     Rugpjūčio 8 d. organizavome krepšinio 3x3 varžybas dvejose amžiaus grupėse. Kovos krepšinio aikštelėje buvo atkaklios ir tik paskutinės varžybos išaiškino nugalėtojus.

     Didžiausio susidomėjimo sulaukė lauko teniso užsiėmimai sporto aikštyne. Bendruomenės nariai noriai mokėsi pagrindinių lauko teniso žaidimo taisyklių, žaidimo technikos ir taktikos.

adv19817

adv198171

     Rugpjūčio 17 d. gausus Sidabravo gimnazijos mokinių būrys dalyvavo Sidabravo seniūnijos Beinoravos kaimo 433 metų vardo paminėjimo sporto šventėje. Sportininkai rungėsi bėgimo, krepšinio 3x3, tinklinio, rankų lenkimo, smiginio, stalo teniso, kvadrato, šaškių, svarčių kilnojimo, maišų nešimo rungtyse. Sidabravo gimnazijos bendruomenė prisidėjo prie šventės organizavimo ir teisėjavimo. Įvairiose sportinėse varžybose ir rungtyse tapome nugalėtojais ir prizininkais. Už prizus dėkojame Radviliškio ŠSPC sporto skyriui.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com