Dabar lankosi

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

logo valg protingailogo humana  logo upc

     Viešoji įstaiga „HUMANA PEOPLE TO PEOPLE BALTIC“ (HPPB) ir Ugdymo plėtotės centras (UPC) pakvietė Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas prisidėti prie projekto veiklų įgyvendinimo.

     Tikslas – mokinių asmeninės kompetencijos (ypač nuostatos gyventi ir maitintis sveikai, tausoti maistą ir aplinką) ugdymas, stiprinant technologijų (mitybos), Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrųjų programų įgyvendinimą Lietuvos mokyklose.

     Viešoji įstaiga „HUMANA PEOPLE TO PEOPLE BALTIC“ ir Ugdymo plėtotės centras pakvietė Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas teikti paraiškas projektinėms veikloms įgyvendinti. Įvertinus pateiktas paraiškas, atrinkti partnerystei tinkami projektai. Sidabravo gimnazijos paraiška buvo įvertinta teigiamai, todėl mokyklos bendruomenė buvo pakviesta prisidėti prie socialinio projekto „Valgyk protingai“ veiklų įgyvendinimo rugsėjo – gruodžio mėnesiais. Organizatorių skirta suma mūsų mokyklos projektui „Maistas kūnui ir sielai“ yra 4000 eurų.

soc proj 01

     Numatomos socialinio projekto veiklos:

1. Teorinė paskaita – socialinio projekto „Valgyk protingai“ pristatymas.
2. Stalo serviravimas ir etiketas.
3. Sveikuoliški kokteiliai.
4. Šalti užkandžiai.
5. Sriubos ir jų receptai.
6. Mėsos ir žuvies patiekalai.
7. Salotų įvairovė.
8. Desertai.
9. Šventinio stalo patiekalai.
10. Šventinio stalo serviravimas.

     Projekto veiklų įgyvendinimu sieksime stiprinti Lietuvos vaikų ir jaunimo organizacijų sveikos mitybos kompetencijas ir vaikų kulinarijos bei sveikos mitybos įgūdžių ugdymą, prisidedant prie vaikų mitybos kokybės gerinimo, bendradarbiaujant su Lietuvos ūkininkais, kad būtų vartojama daugiau gyvenamojoje vietoje išauginto maisto. Užsiėmimų metu mokiniai ne tik gamins įvairius patiekalus padedant technologijų mokytojai Dianai Masiliūnienei, bet ir vaišins mokyklos bendruomenę sveiku, subalansuotu, šviežiu ir tinkamai apdorotu maistu.

„Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“ (Bodo Werner)

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com