Dabar lankosi

Dabar svetainėje 149 svečiai ir narių nėra

     Projektas „Apkabinkime Žemę“ – tai bendrumo ir solidarumo su žmonėmis bei Žeme veiksmas, suprantamas visų tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėms.

      Projekto idėjos: „Ištiesdami ranką greta esančiam žmogui išreiškiame pasitikėjimą žmogumi, bendrą rūpestį Žeme ir meilę jai. Jei vieną dieną žmonės apkabintų Žemę – ar kas pasikeistų? Jei įprastume susikibti rankomis – ar išnyktų karai? Aš to nežinau, bet trokštu išbandyti. Tikiu, kad susikibusių rankų kelias per visą Žemę gali daug ką pakeisti” – teigia projekto iniciatorė N.G.Wolmer.

tarpt proj apk zeme 1 

     Sidabravo gimnazijos bendruomenė aktyviai įsitraukė į projekto organizatorių bei kuratorės Dalios Skvireckienės iniciatyvas, skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui. Džiaugiamės mokyklos bendruomenės parengtais puikiais darbais – akcijomis: „Dėkingumo laiškas Lietuvai“ ir „Apkabinkime Žemę 2018. Lietuva dėkoja“. Kurdami „Dėkingumo laišką Lietuvai“, atsigręžėme į mūsų Lietuvą, Jos istoriją, gamtą, mūsų protėvius, senelius, tėvus, į mūsų vaikus ir savyje ieškojome atsakymo, už ką aš esu dėkingas (-a) Lietuvai, ir tai perkėlėme į filmuotas kūrybines interpretacijas. Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Prancūzijos Burgundijos regiono San Senj l'Abei (Saint Seine l’Abbey) komuna. Po to, kai išreiškėme dėkingumą savo valstybei, atvira širdimi ėjome prie padėkos laiško Prancūzijos bendruomenei už atkurtos Lietuvos nepriklausomos valstybės pripažinimą 1991 m. rugpjūčio 25 dieną.

tarpt proj apk zeme 2

tarpt proj apk zeme 7

tarpt proj apk zeme 6

     Mokytojai Stasė Janušienė, Audronė Blužienė, Toma Matulevičienė, Diana Masiliūnienė, Daiva Krištopaitė Larina, Svaja Lapelienė, Raimonda Savickienė, Egidijus Jocius ir Eugenijus Janeliūnas kartu su mokiniais įvairiose veiklose prisiminė Lietuvos istorinius objektus bei įvykius. Mokiniai rengė projektus – pristatymus: „Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis“, „Lietuvos nepriklausomybės pripažinimas“, „Lietuvos ir Prancūzijos simboliai“ bei gamino lietuviškas ir prancūziškas vėliavėles, širdies formos simbolines vėliavas. Mokyklos erdvės spindėjo nuo mokinių ir mokytojų kurtų karpinių, piešinių, eilių, frazių bei lietuviškų ir prancūziškų dainų.

tarpt proj apk zeme 4tarpt proj apk zeme 3
tarpt proj apk zeme 5

     Džiaugiamės dalyvavę projekto „Apkabinkime Žemę“ veiklose, kurios skatina prasmingą mokinių užimtumą, kūrybiškumą ir bendruomenės aktyvumą daryti gerus darbus, kuriant saugesnę, gražesnę ir geresnę aplinką! Prie projekto Lietuvoje prisijungė įvairios švietimo įstaigos ir net į 126 pasaulio valstybes keliavo Mūsų, Lietuvos vardu, siunčiama dėkingumo žinia.

Vaizdo medžiaga:

♦ Lietuvių kalba;
♦ Prancūzų kalba;
♦ Anglų kalba.

 Silva Morkūnienė,
projekto koordinatorė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com