Dabar lankosi

Dabar svetainėje 207 svečiai ir narių nėra

     2016–2017 mokslo metais 2g klasės mokiniai: A. Modestavičiutė ir V. Kvieskaitė, L. Liutkevičius ir L. Žilinskas, A. Survila ir A. Lukoševičiūtė, K. Lukošius, D. Rimša, V. Vaicechovskis ir G. Kriščiūnas vykdė ir įgyvendino projektinę veiklą „Eko baldas“.

      Mokiniai noriai ieškojo idėjų ir sprendimo būdų savo projektui. Nuspręsta kurti minkštas sėdynes, kurios galėtų papuošti gimnazijos koridorių ir sudarytų poilsio zoną mokiniams.

     Idėja niekam nereikalingus dėvėtus rūbus bei padangas paversti patogiomis sėdynėmis–baldais kilo peržiūrėjus daug pavyzdžių ir analogų internete. Tokio baldo kūrimas skatina tausoti gamtą ir kuo daugiau jau nebereikalingų, panaudotų žaliavų paversti praktiškais ir naudingais daiktais. Gamta neatsiejama nuo mūsų gyvenimo, todėl turime ją saugoti. Šiam darbui prireikė nebenaudojamų padangų, dėvėtų drabužių atraižų, faneros plokščių, lanko, purškiamų dažų, medvarščių, elektrinio grąžto, žirklių, liniuotės, pieštuko ir daug kantrių kūrybinio darbo darbo pamokų. Daugiausiai valandų buvo skirta minkštajai daliai pinti iš nebedėvimų drabužių atraižų. Ją vėliau mokiniai pritvirtino prie padangos. Iškeltus tikslus mokiniai įgyvendino, o rezultatai nudžiugino ir juos pačius, ir aplinkinius.

eko b 1 eko b 2

     Ekologišką ir aplinkai draugišką stendą kūrė 3g klasės mokinės Ineta Lipskytė ir Donata Leščinskaitė. Mokinės stendą gamino iš seno, nenaudojamo rėmo, kuriame komponavo plonai supjaustytas medžio ritinėlius. Užbaigtas gaminys buvo žaismingai nudažytas akriliniais dažais.

eko b 3 eko b 4

     Pačių rankomis pagaminti daiktai suteikia šilumos ir jaukumo aplinkai, o mokinius skatina pasitikėti savimi ir drąsiai įgyvendinti idėjas, puošti aplinką, džiuginti aplinkinius.

Technologijų mokytoja T. Matulevičienė ir 2g klasės mokinė A. Modestavičiutė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com