Sidabravo gimnazijos mokinės Laura ir Samanta Misiukevičiūtės, Goda ir Miglė Kvieskaitės ir Justina Vaicekauskaitė dalyvavo tarptautiniame mokslo projekte „Ieškome raktažolių“, kurį organizavo Tartu universiteto botanikai.

sveikatiada logo

Pagal projekto „Sveikatiada“ organizatorių informaciją, konkurse „Užkandžių fiesta!“ dalyvavo 325 komandos iš įvairių Lietuvos ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų.

Smulkiosios motorikos lavinimas yra ypatingai svarbus kalbos tobulėjimui.

Užbaigėme gražų ir prasmingą projektą kartu su 3-4 klasių mokiniais „Kalėdų žvaigždės belaukiant“.

Šiemet pirmą kartą Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos bendruomenė įsitraukė į ekologinių renginių ciklą „Laimingi kamšteliai“.

Nuo spalio mėnesio gimnazijos ikimokyklinėje grupėje ,,Boružiukai“ vykdomas projektas „Žaidimai moko“ su 5 metų vaikais.

logo valg protingailogo humana  logo upc

Viešoji įstaiga „HUMANA PEOPLE TO PEOPLE BALTIC“ (HPPB) ir Ugdymo plėtotės centras (UPC) pakvietė Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas prisidėti prie projekto veiklų įgyvendinimo.

Sidabravo gimnazijos ir seniūnijos bendruomenės kiekvieną vasarą prisijungia prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ vykdymo.

Šis projektas buvo skirtas 5–8 klasių mokiniams.

Birželio 11 d. Sidabravo gimnazijoje buvo organizuota projektinė veikla „Tyrimais ir atradimais pagrįstas mokymas(is)“.

Eksperimentas su augalais.

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį