Dabar lankosi

Dabar svetainėje 50 svečiai ir narių nėra

     Penktokai dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Sveikata visus metus 2023“.

20230315 sveikatiada visus metus jpg

     Tikslas – padėti mokiniams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

     Mokiniai jau įvykdė vasario mėnesio iššūkį – „Sveikata – ne viskas, tačiau be jos – viskas niekas“  (H.Mahler)

     Penktokai yra atsakingi už savo fizinę sveikatą, todėl daug laiko praleidžia lauke bet kokiu oru. Vaikai žaidžia žaidimų aikštelėse, su auklėtoja važiuoja į mišką susipažinti su gyvūnų pėdsakais, vedžioja savo augintinius.

     Mokiniai jaučiasi atsakingi už savo dvasinę sveikatą. Gimnazijos ir miestelio bibliotekose garsiai skaito knygas. Skaitymas vaikus nuramina ir suteikia daug teigiamų emocijų.

     Penktokai yra socialūs, tolerantiški ir draugiški. Vaikai švenčia klasės draugų gimtadienius, kartu nebereikalingus daiktus prikelia antram gyvenimui (iš nebereikalingų dėžučių sukuria puikias pieštukines). Mokiniai neabejingi žmonėms, turintiems skirtingą galią (dalyvauja disleksijos pažinimo savaitės, epilepsijos pažinimo mėnesio renginiuose).

     Remiantis, Pasaulio sveikatos organizacija, ,,Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė“.

     Penktokai ir jų auklėtoja mano taip pat.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Kovas 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com