Dabar lankosi

Dabar svetainėje 192 svečiai ir narių nėra

     Sidabravo gimnazija dalyvauja Andriaus Tapino inicijuotame projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“.

     Tarp 50 atrinktų Lietuvos mokyklų pateko Sidabravo gimnazija. Projekte dalyvauja tokie fantastiški žmonės kaip Andrius Mamontovas, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Rita Miliūtė, Rūta Mikelkevičiūtė, Edita Mildažytė, Nerijus Mačiulis, Jogaila Morkūnas, Jurgita Jurkutė, Jurgis Didžiulis, Arūnas Valinskas, Justinas Jankevičius, Arnoldas Pranckevičius, Rasa Tapinienė, Mantas Katleris, Kristina Savickytė, Beata Nicholson, Paulius Ambrazevičius, Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius, Gitanas Nausėda, Algirdas Kaušpėdas, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir dar daugelis kitų, kurie vyksta į mokyklas ir, bendraudami su mokyklų bendruomenėmis, pasakoja savo sėkmės istorijas, skatina jaunimą kantriai siekti savo užsibrėžtų tikslų.

3 4

     Pas mus lankėsi Europos Komisijos Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Esame sužavėti jo erudicija, mokėjimu sudominti ir suprantamai bei įdomiai pasakoti sudėtingus politikos dalykus. Pasak Arnoldo Pranckevičiaus, „buvo be galo įdomu padiskutuoti su pilna sale vaikų apie iniciatyvą, apie kantrybę, apie pasitikėjimą savimi, apie pasirinkimo laisvę ir charakterį“. Mokiniams labai patiko šis susitikimas ir su nekantrumu laukėme atvykstant grupės „Kamanių šilelis“.

1
2

     Režisierė Kamilė Gudmonaitė ir aktorius Mantas Zemleckas papasakojo apie savo didžiąsias aistras – muziką, keliones, teatrą. Mokiniams labai patiko keisti muzikos instrumentai, iš jų išgaunami garsai bei įdomus muzikavimo stilius.

     Svečiai kalbėjo mokiniams apie tai, jog jie turi siekti didelių tikslų, norėti daug, nes viskas įmanoma, nereikia bijoti savo norų. Kamilė skatino siekti prasmingų darbų, svajoti apie tai, ko galbūt bijo ar net nedrįsta pagalvoti. Mokiniai klausinėjo jų apie mokykloje patirtus įspūdžius, apie patyčias, apie ateities planus.

     Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi turėdama galimybę bendrauti su įdomiais žmonėmis ir laukia naujų susitikimų ir įspūdžių.

Projekto koordinatorė Sidabravo gimnazijoje
Janina Gedvilienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com