Dabar lankosi

Dabar svetainėje 78 svečiai ir narių nėra

     Vasario dvyliktą dieną gimnazijos šeštos klasės mokiniai, projekto „Bendradarbiaujančios klasės“ dalyviai, dalyvavo „Didžiausios nuotolinės bendradarbiavimo pamokos, skirtos Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai“, integruotos į lietuvių kalbą ir literatūrą, dailę bei klasės vadovo veiklą, pamokose.

      Šeštos klasės mokinių – Miglės Linkaitės, Karolio Beresnevičiaus, Gvido Velykio, Domo Kazinausko – kūrybiniai darbai, (mokytoja Toma Matulevičienė) Didžiosios pamokos išvakarėse buvo nusiųsti į parodą „Portretas Lietuvai“.

 M Linkaitė 6 kljpg K Beresnevičius 6 kljpg G Velykis 6 kljpg D Kazinauskas 6 kljpg

     Pati įdomiausia ir smagiausia pamokos dalis buvo trijų bendradarbiaujančių šeštų klasių mokinių (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos ir Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos) pamoka „Žinutė Laisvei“.

24 mokyt Danguolė Mokyt Renata 

Gintaro nuotr Gvido nuotr

     Jos metu trjų mokyklų mokytojos (Danguolė Valavičienė, Renata Rakašienė ir Ina Balinskienė), mokiniai, pasipuošę tautine atributika, pasakojimais ir skaidrėmis pristatė savo miestelius, mokyklas, pomėgius, veiklas. Pamokoje skambėjo patys gražiausi posmai Lietuvai, laisvei, tėvynei.

vasario 16

     Įdomiausia pažinties dalis – žaidimas smagiu internetiniu įrankiu „Kahoot“ ir išmaniaisiais telefonais. Trijų mokyklų net 45 šeštokai dalyvavo virtualioje, Vasario 16-ajai skirtoje, viktorinoje, kurioje laimėjo draugystė. Na o pagrindinis ir svarbiausias trijų virtualiai susibūrusių mokyklų akcentas – Padlet lentoje sveikinimo Vasario 16-ajai kūrimas ir sukūrimas:

Žinutės Lietuvai kūrimas

Lietuva, būk laiminga ir laisva!
Mūsų laisvei jau virš 100 metų!
Tad jauskimės laisvi,
Dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais.
Tikėkime ir būkime įkvėpti ateities.
Ačiū, Lietuva, kad Tu tokia galinga!
Mūsų Lietuva yra brangi
Kiekvienam iš mūsų,
Nes joje mes gimėm ir gyvenam.


     Refleksijos metu vaikai džiaugėsi įdomia susitikimo veikla, kad auga laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje ir pageidavo tolesnio trijų mokyklų bendradarbiavimo, bendrų „gyvų“ renginių, projektų.

Jaunojo žurnalisto būrelio vadovė Ina Balinskienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Balandis 2021 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 13 1 2 3 4
week 14 5 6 7 8 9 10 11
week 15 12 13 14 15 16 17 18
week 16 19 20 21 22 23 24 25
week 17 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com