Dabar lankosi

Dabar svetainėje 113 svečių ir narių nėra

     Ilgai lauktos atostogos būsimiems šeštokams jau prasidėjo.

     Besidžiaugdami šilta vasara, žiedų jūra, paukščių balsų simfonija, šeštokai mintimis nuklysta į filmo ,,Keliaujantys paukščiai‘‘ peržiūrą ir aptarimą kartu su mokytojomis Rūta Tamošiūniene, Toma Matulevičiene ir kino kritiku Nariumi Kairiu. Filme pasakojama apie netikėtą dovaną – kiaušinį, iš kurio netrukus išsirita ančiukas. Kati gavusi šią dovaną iš tėčio, perleidžia ančiuko globą savo draugei Margo, kuri prikaustyta prie vežimėlio. Tačiau Margo tėvai nėra patenkinti dukros augintiniu ir nusprendžia jį atiduoti į paukštyną. Mergaitės, įskaudintos tokio tėvų poelgio, leidžiasi į kelionę. Tikslas – išlaisvinti ančiuką ir padėti jam pasiekti „Paukščių rojų“. Filmo siužetas sukasi apie mažą paukščiuką ir jo sugrąžinimą į gamtą, bet filmo tema neapsiriboja gyvūnų laisvėmis, nuolat jaučiama gamtos ir technologijų priešprieša, kuri atsiskleidžia veikėjų portretuose, jų santykiuose bei gyvenamojoje aplinkoje.

     Todėl ančiuko kelias į „Paukščių rojų“ mokiniams kėlė klausimus apie žmogaus laisvę judėti, būti ir gyventi, jo santykį su gamta, tarpusavio supratimą bei skirtingą pasaulėjautą.

     Mokiniai paskatinti dailės mokytojos Tomos Matulevičienės nutarė nupiešti filmo afišas.

KELIAUJANTYS PAUKSCIAI

     O ką dar būsimieji šeštokai ir jų mokytojos sugalvojo padaryti per vasarą – tegul lieka paslaptis. Paslaptį atskleisime rudenį.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com