Karjera – visą gyvenimą trunkanti asmeniui ir visuomenei reikšmingų asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo patirčių seka.

Ugdymo karjerai tikslas – sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas (žinias, gebėjimus ir nuostatas apie save, mokymosi, saviraiškos ir darbo galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą), kurios yra svarbios norint sėkmingai pasirinkti mokymosi kryptį, profesiją ar darbo veiklą, pereiti iš mokymo aplinkos į darbo aplinką, taip pat tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi.

Nuo 2013 m. sausio 2 d. Sidabravo vid. mokykla dalyvauja projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (1 etapo) Nr. VPI-2.3-ŠMM-01-V-01-002" veikloje.

Šis projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis. Plačiau apie projektą galima sužinoti www.mukis.lt.

Mokykloje esantis PIT-as (profesinio informavimo taškas) tęsia darbą. Jo pagrindu įkurtas karjeros ugdymo kabinetas, kuriame ugdymo karjerai, profesinio informavimo ir konsultavimo paslaugas teikia karjeros koordinatorė Laima Ožalinskienė, o Živilė Laurutienė – konsultantė Radviliškio rajono ugdymo įstaigoms e.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

2014 m. pavasarį mokykla sėkmingai baigė dalyvavimą projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“. Ugdymo karjerai paslaugos mokykloje ir toliau yra teikiamos UK kabinete (bendrabučio II a., 223 kab.).

Kviečiame mokinius, mokytojus, klasių auklėtojus, tėvus naudotis teikiamomis karjeros ugdymo paslaugomis.

Karjeros koordinatorė L. Ožalinskienė dirba dirba antradieniais nuo 14.00 val. iki 15. 00 val.

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. į įvairių dalykų pamokas ir neformaliojo švietimo užsiėmimus turi būti integruojama Ugdymo karjerai programa.

Naudinga informacija

Teisės aktai