Sidabravo gimnazijos sportininkai rugsėjo 15 d. buvo pakviesti dalyvauti Šeduvos gimnazijos stadiono atidarymo šventės sporto varžybose.

170915 sed stad atid 1

Varžybas naujai atidarytame stadione pradėjo lengvaatlečiai. Sidabravo gimnazijos bėgikės, 6 klasės mokinės Gabrielė Raziūnaitė ir Skaistė Volkovaitė, varžėsi 100 m bėgime. Mūsų
mergaitės demonstravo taisyklingą bėgimo techniką, greitį ir pelnytai nugalėjo vyresnes varžoves. Gabrielė Raziūnaitė laimėjo I vietą, o Skaistė Volkovaitė – II vietą.

170915 sed stad atid 3

Krepšinio turnyre 3x3 iki 15 metų amžiaus grupėje dalyvavo 7 krepšininkų komandos. II vietą laimėjo „Sidabravo“ komandos krepšininkai: Mindaugas Gogas, Paulius Kulbė, Domantas Paškauskas ir Karolis Staškūnas (1g klasės mokiniai).

170915 sed stad atid 2

Vyresnių nei 15 metų amžiaus grupėje dalyvavo 5 komandos. I vietą iškovojo „Sidabravo“ krepšininkai: Dominykas Alūzas, Benas Jomantas ir Titas Staškūnas (4g klasės mokiniai).

Tinklinio varžybose susitiko Šeduvos ir Sidabravo gimnazijų sportininkės: 3g kl. mokinės Liveta Laginauskaitė, Donata Leščinskaitė, Ligita Lukošiūtė ir 4g kl. mokinės Roberta Kavaliauskaitė, Deimantė Paškauskaitė ir Gabija Ruseckaitė. Rezultatu 2:1 rungtynes laimėjo Šeduvos gimnazijos tinklininkės.